Zaloguj się, aby obserwować  
DJBOMBA12

New Holland 8050 Czy Claas Dominator 96?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szynszyl    0

Rudnik kolo Kraśnika ,ma tam johny,droninborgi czasami clasy.Ale wydaje mi się że nastawiony jest na nh, bo sprowadza je w bardzo dobrym stanie.Niedaleko jest jeszcze miejscowosc Polichna ,tam stoi troche sprzętu i clasyitp.Kolo Janowa jest jeszcze 2 sklady w Modliborzycach tam clasa jest od cholery tylko kosmos cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Byłem w Polichnie i w Modliborzycach... W Polichnie za Claasa Dominatora 96 w Bardzo ładnym stanie(aby górną Tapicerkę(jak jest Klima) Podkleić) Na Napędzie Mechanicznym Zawołał Mi 85 Tysięcy... :/ A za 85 Tysięcy mogę Mieć Dominatora 78S Też w Mechaniku i to W Super Stanie a jak bym dołoży do 85 jeszcze Te 10 Tysiaków To już bym mógł mieć 98S i tez w Mechaniku... Później byłem w Potoku Wielkim ale To już inna Historia bo byłem za siewnikiem... Na Sam Koniec Zajechaliśmy do Modliborzyc Zobaczyć czy gościu ma jakieś siewniki... Jak obejrzeliśmy siewniki poszedłem na kombajny... Tacie się bardzo DF spodobały ale co tam DF Zaciągnąłem go na Claasy , Gościu miał dość fajnego Claasa Dominatora 96 Ale heder 5,10 To Sobie Daliśmy Spokój... Później poszedłem na Dominatora 78 z hedrem 3,60 z Zewnątrz wyglądał Bardzo ładnie ale jak wszedłem do kabiny to mało nie zemdlałem: Tapicerka Ledwie się trzymała, W Podłodze Wyrwana guma, Oberwana kolumna Kierownicy, Dalej na nic nie patrzyłem bo mi się od tego widoku zrobiło mi się niedobrze... Mam tylko Zdjęcie Tego z Polichny a tych z Modliborzyc nie mam...


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Ja polecam ci NH. Jest bardzo prosty oglądałem takiego w Gutanowie 8060 chyba i bardzo mi się podobał fajnie by było znaleźć takiego w dobrym stanie bo jest bardzo dużo takich NH całych we rdzy. Claas jakoś mi się niepodoba a to że ma silnik za kabiną i to jest problem wogule jak wchodzę do klasa to się boję niewiem dlaczego. Słyszałem że Claas ma bardzo słabe blachy i dlatego rdzewieją. Mi się podoba kombajn Laverda cały jest w ocynku naprawde fajna maszynka luknij tu http://www.allegro.pl/item721809294_kombaj...verda_3750.html ma nawet cofanie podajnika :D


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ten w Gutanowie to sobie za drogo ceni... powiem że ma tego do cholery ale w połowie to złom... Byłem u niego to u połowy maszyn niema powietrza w kołach... a szczególnie mnie ten gostek wkurza jak pojechaliśmy do niego to jak chciałem ob-lukać sobie jednego fajnego JD(ciągnik) to mnie opieprzył żebym nie wchodził bo mu w drzwiach szyby powybijam... :/ U nas Gostek Młócił w żniwa Dominatorem 88SL... Od tamtej Pory Mi i Tacie Podoba się Claasy Dominatory... Dlatego Wybór padł Na Domiego 96 Bo Jak by nie to To na 100% Wybór padł by na jakiegoś NH :D Blachy jak Blachy... Jak się dba to się ma :D


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

W Polichnie sąsiad w tamtym roku wyrwał niezłego dominatora 86 za 50 tys 3200mth

Nh też ma ocynkowane blachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3
Ten w Gutanowie to sobie za drogo ceni... powiem że ma tego do cholery ale w połowie to złom... Byłem u niego to u połowy maszyn niema powietrza w kołach... a szczególnie mnie ten gostek wkurza jak pojechaliśmy do niego to jak chciałem ob-lukać sobie jednego fajnego JD(ciągnik) to mnie opieprzył żebym nie wchodził bo mu w drzwiach szyby powybijam... :/ U nas Gostek Młócił w żniwa Dominatorem 88SL... Od tamtej Pory Mi i Tacie Podoba się Claasy Dominatory... Dlatego Wybór padł Na Domiego 96 Bo Jak by nie to To na 100% Wybór padł by na jakiegoś NH :D Blachy jak Blachy... Jak się dba to się ma :D

 

Przy okazji pytam ma w Gutanowie Axial-Flowa 1440 czy już nie ma? Mnie nie opieprzała ale dziwnie na mnie patrzył jak oglądałem Laverde w kabinie :D


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

W tedy jak wy Kupiliście Axial-Flowa, to jeszcze go miał... To jest ogólnie Jakiś Dziwny chłop... @szynszyl A ma ten gostek ma jakieś siewniki do sprzedania???


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

A co Powiecie na Domiego 106? Większy, wydajniejszy(6 Klawiszy a nie 5) a także można już takiego nabyć za taką samą cenę jak Domi 96... ;) W tym roku nie wypali, Na razie chcemy kupić tura i Agregat Talerzowy, Uprawowo Siewny, A także przytrzymać trochę kasy do następnej zimy może wtedy się uda ;P


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel929    0

wlasnie jest jakis szczesliwy posiadzacz 106 ? bo jakos nie namierzylem takiego. chcial bym cos o nich uslyszec. wydajnosc itp jak to sie sprawuje w polu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelen3640    0

Witam. Chciałby się dowiedzieć jaką wydajność ma kombajn zbożowy new holland 8050 i czy jest jakaś różnica pomiędzy new hollandem 1540 a 8050.

Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj