Zaloguj się, aby obserwować  
MiRol

Transformers

Polecane posty

MiRol    53

Co myślicie o tym filmie?? Wybieracie się na sequel do kina??

Oglądając "jedynke" byłem zafascynowany efektami specjalnymi zawartymi w tym filmie :) i mam nadzieję że w dwójce bedzie jeszcze więcej akcji. Totalna rozpi**ducha.. to co lubię najbardziej :)

Zapraszam do wypowiadania się :):D


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja oglądałem tylko TransFarmers :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Panowie o piractwie to gdzie indziej :) .

 

 

Jak dobrze pójdzie to jutro się do kina wybiorę :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jeśli ktoś lubi efekty specjalne, siekę i rozpierdziuchę to tego filmu nie powinien przeoczyć. A tym bardziej oglądać go na kompie w domu. Cały czas się coś dzieje, strzela i tłucze :D . Niby trwa 150 min. A jak się ogląda to czas leci jak wściekły. Ani się nie obejrzeliśmy i był koniec :) . Polecam wszystkim.

 

W skali do 10 dał bym 9+. Była by dycha ale jestem bardzo ale to bardzo wymagającym widzem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jesli mowa o skalach i transformers to ja daje 10 megan fox :D

 

a ze jestem juz pokoleniem ktore wiedzialo co to marvel to na pewno nie przeocze tego filmu :)

jedynka bardzo mi sie podobala, sceny humorystyczne zrobily na mnie ogromne wrazenie, bo to w sumie rzadkosc w tego typu produkcjach.

@kat powiedz co ci sie mniej podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

No jedynce też daje 10.

9+ dla dwójki. A co mi się nie podobało? Hm.. Nic. Po prostu mi się w filmach rzucają w oczy niedociągnięcia, głupie scenariusze.... Jeden przykład.

Boty robią zasadzkę na chłopaka. Mają jego rodziców. Pojawia się bumbol be, zabija te dwa roboty. I nagle mamy wzruszającą scenę jak chłopak karze żeby bumble be wywiózł jego rodziców w bezpieczne miejsce, bla bla bal, chwilę sie kłócą. Rodzice wsiadają do Camaro i odjeżdżają na pustynię. Chłopak przedziera się pomiędzy budynkami i walczącymi botami ryzykując życie żeby za kilka minut znaleźć się w tym samym miejscu co jego rodzice.(nie w bezpiecznym miejscu tylko w samym środku jatki).

 

Albo inna rzecz.

Ten koleś co im pomagał dzwoni do dowódcy okrętu żeby uruchomił jakieś super tajne działo. Żeby zabić dewastatora na piramidzie. Oczywiście rozmowa z humorem. Uruchamia działo jeden strzał i dewastator jeży i kwiczy. I tu moje pytanie dlaczego Tylko jeden raz strzelili. Nie mogli postrzelać do innych złych botów? w szczególności na samym końcu bitki do tych dwóch na piramidzie.

 

Jak widzicie czepiam się pierdół. Ale mi się takie rzeczy w oczy rzucają. Wiem ze to taki hollywoodzki styl. Ze jak by z tego działa zaczęli strzelać to by filmu nie było filmu nie było. bo by w 30 sek wszystkich pozabijali.

W jedynce nie pamiętam żeby takie rzeczy mi się w oczy rzucały. A w drógiej części jeszcze kilka nieścisłości i mało logicznych rzeczy by się znalazło :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

1 była rewelacyjna, bo jak wiadomo początek 2 no seksowna Megan Fox, kontynuacja :) teraz będzie 3 w 3D - nie bd zdradzał szczegółów, ale dużo ma się zmieć. Shia Labeuf sie wyprował, karierę zrobil na filmie teraz rozchwytywany jest, a Fox świeciła poprostu tyłke i cycami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj