Zaloguj się, aby obserwować  
Pronar15

Cennik Amazone

Polecane posty

Filip09    0

Ile kosztuje amazone D9-40 (4m) naredlicach talerzowych. Jezeli ktoś wie to czekam na odpowiedz.


John Deere 7430,6620,8200; MF 255; Manitou MLT 725
.................John Deere 1550 WTS.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yamaha450    2

Amazone D9 - Super 3m. komputer AMALOG+ docisk redlic mechaniczny skrzynia 600l.rdlice stopkowe znaczniki stawiane do pionu, cena 8 tys. euro netto

Amazone D9- Specjal skrzynia 460l redlice stopkowe cena 6600 euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek1810    13

jestem zainteresowany kupnem opryskiwacza amazone ux 3200 moze ktoś kupił nie dawno lub ma zamiar kupić chcę się zorientować w cenie czy mogę coś jeszcze wynegocjować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

pod koniec zimy, co ma wersja super? ja mam speciala 24 z belką super L i zasadniczo z dodatków to mam tylko 2 komplety rozpylaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek1810    13

super ma 2 pompy wybieram super ponieważ wyliczył nam róznice w cenie 1tyś euro miedzy special i super i tej cenie bedzie już GPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junior13    0

Ja mam wycenionego Ux 3200 na 46 tys euro na dzień 15 stycznia, jeszcze bez rabatu podobno!!

belka super L 24 metry, wersja Super dwie pompy, składanie profi 1, dystans control, dyszel hydrauliczny, końcówki potrójne, wyłączanie sekcji przez gps i oświetlenie ledowe. cena nie zawiera AMATRONA 3 bo posiadam taki w agregacie cirrus. z takim samym wyposażeniem UG 3000 wycenili mi na 40 tys. euro. Mówimy oczywiście o tech komie w żabikowie. Jeśli nowa amazonka to tylko tam. Aha i jak mam doradzać to koniecznie AMATRON 3 a nie AMATRON + różnica w cennie tylko 300 euro (było w grudniu2012) a może się uda wyrwac go za darmo a jak kiedyś coś to do plusa potrzeba kolejny monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj