saimon199

Ile żądać za Ursusa C-360 z turem

Polecane posty

Chłopaki, pomyślcie zanim cokolwiek napiszecie, Kto wam zapłaci za 60'tke 20-kilka tysięcy ? Ja za swojego masseya z 88r z turem stoll'a zapłaciłem 26 tysięcy złotówek, a wg, mnie nie ma co tu porównywać ciągnika zachodniego z prawie 100konnym silnikiem z 50konnym ursusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Chłopaki, pomyślcie zanim cokolwiek napiszecie, Kto wam zapłaci za 60'tke 20-kilka tysięcy ? Ja za swojego masseya z 88r z turem stoll'a zapłaciłem 26 tysięcy złotówek, a wg, mnie nie ma co tu porównywać ciągnika zachodniego z prawie 100konnym silnikiem z 50konnym ursusem

Bez urazy, ale to że Twój mf zrobił 8 razy tyle mtg co ta c 360 nie znaczy że jest wiecej warty, sam byłem zwolennikiem mf z zachodu do puki sąsiad nie kupił mf575 na pierwszy rzut oka fajna maszyna ale ten ciągnik jest tak dorżnięty że jego stara c 360 byla mniej wypracowana a też neiwele dołozył po sprzedaży c 360 i wzioł tego mf a teraz pcha w niego kase żeby dało się tym w polu robić.

Co do tej c 360 to taka c 360 to min 14 tys sam ciagnik tur 2 sekcyjny 6-7 tyś i kabina 3 tys i mamy 23-24 tyś min. jeśli faktycznie tak jak posiadacz pisze silnik jest w nienagannym stanie i cała reszta też można cenić więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Tak jak wczesniej pisali cena zalezy od tego czy pilnie potrzebujesz gotówki, czy tez pytasz z ciekawosci "Ile mozesz za "60" dostac?"

W pierwszym wariancie myslę ze 20tyś PLN. W drugim ponad 25 tyś PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za swoją C360 możesz wołać 21-24tyś wujek kupił za 18tyś bez kabiny z turem w opłakanym stanie dołożył już w remont z 2 tyś a jak myślicie ile jest warta moja C360 bo w przyszłości chciałbym ją sprzedać i wymienić na coś innego.Dodam że już nie jeden dawał mi za nią 20tyś.Silnik jest 5lat po remoncie nowa kabina opony i blachy wszystko działa idealnie.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saimon199    1

masseyferguson6140 mamy w 60 takie same opony i kabiny . W naszej 4 lata temu był robiony silnik i pompę od podnośnika była wymieniana po żniwa w 2008 roku a jak silnik chodzi można trochę posłuchać w tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

ja dla mnie to z jakieś 18-19tys., ma dobry tur co do stanu ciągnika to może być nawet dobry ale niestety swoje lata ma więc nie ma co szaleć takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Myślę że możesz swobodnie wołać 25 tys żeby było z czego spuszczać. Ciągnik jak widać jest w bardzo dobrym stanie. Chyba że ci zależy na kasie to wołaj 22tys.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyferguson6140 mamy w 60 takie same opony i kabiny . W naszej 4 lata temu był robiony silnik i pompę od podnośnika była wymieniana po żniwa w 2008 roku a jak silnik chodzi można trochę posłuchać w tym filmie

Ja jestem bardzo zadowolony z tych opon w C360 wołaj za nią 24tyś najwyżej opuszczaj do 21tyś max nadal jest dużo amator ów na C360 jest dużo gospodarstw które miały jeden traktor np T25A powiększył im się nie znacznie areał i poszukują C360.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja bym moja wymienil na 5211. W prasowaniu ojciec sie wkur*** ze sprzęgłem i powtarzam dać ja na allegro moze znajdzie się kupiec tak ze 14 tyś dolózyć pare zł i kupic jakis komfortowy. Bo jednak chlop 60 lat ile moze w takim hałasie robic jak dzień w dzień usługi, ani nawiewow ani nic . No ale jako pierwszy ,,duży" ciagnik to C-360 najlepsza


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie bede tematu zakładał nowego ile byście dali za moją tak mneij więcej rocznik 73, silnik po kapitalce w 93 wszysktie plomby, silnik był w zakładzie, moge pokazać nawet ksiazke od silnika, kupiony miał 3 MTH wał, pompy, tloki tuleje robione wszysko, ładnei chodzi, walki w skrzyny wymienione 3 lata temu, mechanizm róznicowy i od razu łozyska te duze tam gdzieś z tyłu co przychodzą,nie ma przecieków podnosi dobrze tylko wycie :D

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-i...mage121246.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-image117326.html


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosak24h    0

Was to głowy bola i to ostro max ja mowie 15 ( tur nie kosztuje 6-7tyś do c-360, max 5tyś moge wam znależć i to nowy tur a kabina to tam 1000zł używke jak 912 kosztuje 20 i to dobry opanujcie sie !!!:D

 

(teraz dopiero przylukałem ze ty goścu w tej 60 nie masz protektorów łyse opony jak jajka to wiesz 4 op po 500zł = -2000zł(13-14tyś max!!!!))


ursus_logo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosak24h    0

a jeśli chodzi o ta 60 czesia to śmiało 9-12tyś light (Nie wiem ale mi sie wydaje ze wy coś krecicie bo w mazowieckim to 60 za 15tyś to kosmos a 30 12tyś NAJWYRZSZE CENY ZA TE TRAKTORY (MOJ WOJEK SPRZEDAŁ ZA 12 I BYŁA NORMALNA NIE ZŁOM ALE TEZ NIE ALUS wiec w mazowieckim to jest maks a w innych moze być co najwyze 2000zł + - Róznicy POZDRAWIAM!!!

 

Cytat: Czesio to nie jest C-360 :D.Pozdrawiam

 

a co to jest case??hahah tylko inna kabina :D


ursus_logo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
UrsusCzesio to nie jest C-360 :P.Pozdrawiam

Może i rok produkcji nie wskazuje na to że to C-360 ale już wcześniej kolega pisał że ma silnik od C-360 no i chyba więcej części ma zamienione na C-360 bo w 55 tak nie wyło.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2
no ja bym max 10000 dał... u nas 60 chodzą po 6-7 tys fakt że bez tura ale jednak...

 

@Adams1 to gdzie ty mieszkasz to chętnie przyjade i kupie w twoich stronach "troche" C-360 jak piszesz że u was tak tanio chodzą takie egzemplarze bez tura :P:D


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Własnie, tam tylko mam obudowe skrzyni biegow z C-355 To wszystko, no i przednia oś c-4011 ale to wielki plus półsoie mam nowe + bo to resor komfort jazdy miekki a twardy niebo a ziemia

 

A z tymi oponami do do mnie? :P Ja nie mam łysych jak byś chcial wiedzieć jeszcze z 10 lat pojeździ na nich wtedy będą łyse z przodu mam 3 lata prawa zjechana bo zbieżnośc była źle troche ustawiona tzn nie zbieżnosc na drązku tylko pol oś krzywa była


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

patrzac na wasze ceny co do 360 to zapraszam do siebie po moja 360 z 1986roku

Chetnie sprzedam i tak mam zamiar ja sprzeac mysle o czym wiekszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj