Skocz do zawartości
kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

Zetor5340    1
W Czechach zetorów jest mnóstwo gdy byłem w Czechach to same zetory żednego innego nie widziałem

no ja miałem na myśli ze jest najbardziej znany w polsce, jak nigdzie indziej, nie licząc Czech oczywiście.

Wiadomość z agroFakt.pl

Zetor5340    1

u mnie w okolicy tez dominuje Zetor :D

może uda mi się zrobić fotę takiemu jednemu co jeździ w okolicy.

Balzak    2

To chyba wszędzie ten zetor dominuje bo u mnie też, i niby zetor taki zły a wszyscy kupują ja mam 2 zetory i jestem zadowolony, a uważam ze ten nowy model co wyjdzie to będzie na co popatrzeć i tym innym "gigantom" mina zblednie.

Pozdrawiam Balzak

Zetor5340    1

no pewnie..Zetor się rozwija i niedługo z pewnością będzie konkurował z markami które cieszą się największym zaufaniem wśród farmerów nie tylko polskich. :D

sirmnemonic    1

Ja sam mam dwa zetorki(przy czym jeden to ZTS), na wsi u mnie jest 40 domów(numerów) przy czym 3/4 nie pracuje w rolnictwie.

Naliczyłem 12 zetorów( w tym 3 zts razem z moim), jeden Proxima 8441 igła, poza tym 7211, 7711, 7245, 5320, 9540

1 John Deere 6900

2 Mf 3655 i 3060

1 fiat :D

1 fendt 612 z lat siedemdziesiątych, (odgłos silnika to symfonia dla uszu)

i od liku 30 i 60.

Czyli jak widać Zetory wygrywają:D, w gminie także najwięcej się kupuje nowych Zetorków. Ostatnio kolega kupił 11441, drugi dwa 11741. Same Zetorki

Balzak    2

I mówią ze Zetor to słabizna a tu proszę gdzie okiem nie spojrzeć to Zetor i ludzie cały czas te Zetory kupują.

Pozdrawiam Balzak

sirmnemonic    1

Tylko ja się boję, że jak się Zetor rozwinie to może stać się łakomym kąskiem dla dużych koncernów, a taki koncern nazmienia i nakombinuje i cena pójdzie w górę.

1rajdzik    14

"W większości rozwijających się wsi jest co najmniej jeden nowy Zetor"

w 90 roku u mnie we wsi nawet dwa przybyły :D obecnie są 3 Zetory

abuk14    1
I mówią ze Zetor to słabizna a tu proszę gdzie okiem nie spojrzeć to Zetor i ludzie cały czas te Zetory kupują.

Pozdrawiam Balzak

Kto mówi, że jest słaby ??

Zetor5340    1

wiesz...nie każdy myśli tak jak my..ja także spotkałem się z taką opinią.

ale to byli ludzie którzy Zetora kupili od kogoś (czyli juz 2 własciciel).i mówią ze się psuje...no jasne ze się psuje jak poprzedni w ogóle o niego nie dbał...

albo mówią to ci którzy w ogóle w Zetorze nie siedzieli...hehe

no ale ja oczywiście mam te opinie głęboko bo wiem jak Zetor chodzi, doświadczyłem tego w kilku modelach i nikt mi nie wmówi że zetor jest słaby, taki czy sraki...hehe

ja wiem swoje i nikt mnie nie przekona.

Wiem ze Zetor to bardzo dobry ciągnik za małą cenę. :D

tommy66692    10

Zetor5340 nie bierz do siebie tego co mówiłem o moim zetorze na czacie.On jest naprawde dobry aby te drobnostki mnie troszke denerwują no i faktycznie poprzedni właściciel nie dbał o niego za bardzo.Przynajmniej u mnie wszystko jest super sprawne oprócz tej felernej blokady bo bez niej to chyba nie pojade orac na 4-skiby.No ale jeszcze pare dni roboty i będzie picus glancus

Zetor5340    1
Zetor5340 nie bierz do siebie tego co mówiłem o moim zetorze na czacie.On jest naprawde dobry aby te drobnostki mnie troszke denerwują no i faktycznie poprzedni właściciel nie dbał o niego za bardzo.Przynajmniej u mnie wszystko jest super sprawne oprócz tej felernej blokady bo bez niej to chyba nie pojade orac na 4-skiby.No ale jeszcze pare dni roboty i będzie picus glancus

twój przypadek wziąłem tylko za przykład...wcale nie miałem ciebie na myśli..hehe :D

wiem ze Zetor jest dobry dlatego niedowierzałem ci co do twojej opini..wiedziałem ze cos musi byc nie tak bo sam z siebie napewno by sie nie popsuł...hehe no ale spoko wszystko sie wyjasniło. :D

brzozak2    236

przeciez to temat o zetorze MAXTERRA!!!!! jesli ktos nie ma nowych informacji zwiazanych z tym modelem badz przyszloscia zetora (bo posrednio tez tego dotyczy) to niech sie tu nie udziela jest 10 innych tematow w ktorych mozna napisac ze sie ma proxime i ze jest super :angry:

mateusz256    0

Zetor się rozwija :D Jak wejdzie Maxterra to kto zechce kupić nowego ciężkiego Ursusa? Nikt. A w internecie wyczytałem że Ursus ma zamiar w najbliższych latach konkurować z Zetorem i Pronarem, może i z pronarem może sobie pokonkurować ale dla Zetora nigdy nie będzie konkurencją.

krzych    0

jeżeli ta maxterra miała by ze 140 160km to pewnie ja kupie bo zetor dobry jest i j****c te zachodnie hydromaty za ogromne pieniadze

///

panuj waść nad językiem!!!!

Chota    1
jeżeli ta maxterra miała by ze 140 160km to pewnie ja kupie bo zetor dobry jest i j***c te zachodnie hydromaty za ogromne pieniadze

popieram twoje zdanie nie mowie ze te zachodnie są zle bo moze nawet lepsze ale za tą kase co zetory chodzą to traktor jest super

krzych    0

a co w nich takiego lepszego Z zachodnimi jest jak z marka ''sony'' kiedys sobie wyrobili pozycje a teraz robia LIPE!!!!! a wszyscy sa zapatrzeni w nie jak w lustro, no moze maja pare bajerow. A zetor jest prosty i tani i moim zdaniem nieodbiega jakościa od zachodnich i taki ma byc!! bo produkuja go w małych Czechach a nie w USA czy Holandi... ciagnik ma cieżko pracowac w polu a z tymi bajerami czy bez to ta praca i tak jest cieżka. wiec po co przepłacacac no chyba ze komus potrzeba duzej mocy to rozumiem

Chota    1

a spalanie zetor sporo pali ale zetor dla mnie jest najlepszy tylko te spalanie

wojtek3222    2

Kurde mam juz dośc . Czytam i czytam wypowiedzi ,że Zetory niczym nie odbiegajo od zachodnich ciągników . O czym wy mówicie? Mam 4 letniego Zetora ciągnik szanowany jak widac na zdjęciach . ma przepracowane 1000mth i tak 2 razy wymieniałem pompki hamulcowe i sprzęgłowo , 2 razy wymieniałem oringi na tylnych ramionach podnośnika , z 10 bezpieczników , urwała mi sie dzwignia od rewersu , wymieniałem rozdzielacz hydrauliki , 2 razy świece żarowe i jeszcze ,kilka drobniejszych napraw o których juz nie bede pisał ,aby nie byc monotonnym . Mój kolega ma JD 6210 SE . Ma go 5 lat i dosłownie nic przy nim jeszcze nie robił ,a ciągnik ma 1300mth .

O czym wy gadacie co zachodni to zachodni i nie ma co go nawet porównywaćdo ursusa albo zetora wiadomoże jest droższy ale nic za darmo panowie jak sie chce mieć dobrze to trzeba zapłacic

Pozdrawiam Massey

Nikita_Bennet    100

prosze o powrót dyskusji na temat nowych zetorów a nie o wyzszosci zachodnich ciągników nad ciągnikami bylych krajów socjalistycznych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez fendt1992
      Witam. Mam problem ze skrzynia w Traktorze Valtra 8450. mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy coś z tym dało się zrobić?. podczas przełączania pół biegów słuchać wyraźne trzaski w skrzyni.a na pierwszym pół biegu coś wyraźnie puka w skrzyni.najmocniej słuchać to gdy szybko sie przełącza z drugiego na trzeci pół bieg i na odwrót(z trzeciego na drugi i tak w kółko) .Dzieje sie to na postoju nawet gdy skrzynia mechanicznie jest zluzowana. dzieje sie to juz od samego kupna. dodam ze skrzynia była naprawiana na zachodzie.prawdopodobnie kosze był spalone. Skrzynie miałem rozebrana i wszytko wygląda na sprawne. nie ma żadnych wyraźnych luzów.po złożeniu nie ma poprawy dodam ze na jednym z koszów był wyraźny luz po zmienieniu jednej z tarczki luz zniknął. Czekam za jakas podpowiedzia, bo juz brakuje mi siły.Może kostka sterująca albo komputer?? co myślicie. czekam za jakimiś pomysłami. Fendt1992.
    • Przez emtecc
      witam
      Jak myślicie, światła przeciwmgielne będą dawały dobre światło przy pracy w polu umiejscowione przy światłach na kabinie w zetorze 7745
      takie: http://sklep.wesem.pl/4/6687/halogeny_samochodowe_przeciwmgielne_przeciwmg_owe_drogowe_typu_ho4
      na forach off-roadowych polecali takie lampy zamiennie jako robocze na dach. Na wykresie widać, że ładnie to świeci. Ciekawe jak będzie gdy zamontować je na wysokości około 2 metrów.
      Spotkał się ktoś z czymś takim?

Jakie lampy polecicie na kabinę do zetora na przód?
      Te: http://sklep.wesem.pl/5/6704/lampy_robocze_typu_lor4 na wykresie wydają się dobrze świecić

• Przez Autofan
      Co sądzicie o dwóch nowych modelach Zetora Utilix i Hortus które miały premierę na targach Agritechnica w Hannowerze:
      http://www.zetor.cz/zetor-utilix
      http://www.zetor.cz/zetor-hortus
      Jak się podoba wam Major w nowej stylistyce?
      http://www.zetornewshape.com/cs/

• Przez Vincero
      Witam
      Nie wiem czy w dobrym miejscu dodaje temat ale mam problem z wspomaganiem w moim Zetorze 7211
      Otóż od pewnego czasu zapalam ciągnik a koła samoczynnie same się zakręcają w lewo .. po chwili działa wspomaganie odkręcę i działa wszystko lecz za jakiś czas znowu nie mogę w prawo ciężko idzie kierownica ..
      z tym problemem zajrzałem do filtra ewidentnie do wymiany olej brudny i lekkie drobinki metali widzę pływają , dodam jeszcze że było go stanowczo za mało ... mam zamiar wlać nowy olej dokładnie Boxol 26 czytałem że może być lecz nie wiem jak z całego układu pozbyć się starego oleju ... ?
      Jak ktoś miał podobne problemy i wie jak szybko i skutecznie naprawić ten problem proszę o pomoc .
      A może jakiś inny wlać ? jaki używacie ?