grzesko

Deutz-Fahr DX 85-Montaż przedniego napędu

Polecane posty

grzesko    0

Witam, koledzy mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie. Posiadam Deutza dx 85 i chciałbym dołożyć mu przedni naped. znalazłem kilka ogłoszeń i nie jest to jakiś astronomiczny wydatek a wiadomo że siła uciągu zupełnie inna. I tu pojawia sie moje pytanie.  Czy trzeba dokupywać jakąś zębatkę do skrzyni biegów czy przystawka, wał i oczywiście most wystarczają w zupełności??? Jesli ktoś robił już taka przeróbkę będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
no na pewno przystawka do skrzyni musi jakas być bo do czego przykrecisz wał napędowy i pewnie jeszcze jakiś tryb w skrzyni lub może wałek żeby przenosił napęd tak jest w zetorach i ursusach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesko    0

No właśnie rozchodzi mi się o to czy przystawka wystarczy do odbioru mocy ze skrzyni biegów czy będzie potrzeba dokupić jeszcze dodatkowo jakąś zębatke. Pytam, ponieważ na aukcjach wystawione są przednie osie, wały, przystawki a nie ma nic o dodatkowych trybach do skrzyni...Myslałem żeby odkrecic dekiel boczny od skrzyni biegów u siebie i policzyc tryby na wałkach. ale nie mam możliwości porównać zębatek w ciagniku z przednim napędem.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesko    0

Nic nie kombinowałem z dokupieniem przedniego napędu. Przybyło mi troszkę ziemi do uprawy i uznałem że deutz dx 85 bedzie ciągnikiem pomocniczym a rozglądam się za wiekszym koniem pociągowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego ciagniak naped nadaje się bo dx 85 i dx90 to pewne a czy dx110 również szukam ogłoszeń i ciężko coś mi wylapac odpowiedniego za wszelki informacje dziękuję  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DARO76
      Witam.
      Mam dylemat jaki ciągnik wybrać Ursusa C-360 czy może Deutz D 7006 .Oba ciągniki są w podobnej cenie i oba mają nie naganny stan.Deutz jest sprowadzony z Szwecji i rocznikowo jest starszy od C-360 o 12 lat. Może ktoś z kolegów użytkuje takiego Deutza i napisze jak się sprawuje czy nie ma problemów z częściami itp.Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez hofik
      witam. mam taki problem z deutz fahr agrotron 150 2005r. mianowicie kontrolka z kłódka miga sygnałem 5 mrógnięć przerwa 1 mrógnięcie i od nowa. nie działa podnoszenie plecaka z kabiny.
    • Przez raszpl
      Witam, mam problem z MF 3060, a mianowicie chodzi o cisnienie oleju. Od jakiegos czasu zaświeca mi sie kontrolka " cisnienia oleju" a co za tym idzie, przedni napęd sam sie włącza. Robi sie tak podczas zdjecia nogi z gazu. Obawiam sie że czeka mnie wymiana pompy hydraulicznej. Przyczyną zapewne była duza ilosc opiłków metalu która pojawila sie z hamulcow w ktorych wytarly sie okladziny i co za tym idzie metal ocieral o metal. Mógłby mi ktos dać jakies rady, wskazowki co sprawdzić zeby upewnic sie cos mu dolega albo co mnie czeka z jego przyszłością?
      Z góry dzieki za odpowiedzi.
    • Przez Konrad88
      Koledzy pomóżcie. Potrzebuje walek atakujacy przedni. Pacjent deutz agroplus 85. Ilość zębów 8 i 37 Nie ma może ktoś jakieś używki? 
    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj