Skocz do zawartości
Hubertusq

Wóz paszowy alimamix 10m cena

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
Hubertusq    0

Witam,chciałbym zapytać o cenę wozu Alimy,10 metrów, wyposażenie, taśma,kontranoże,ślimak pionowy z prętem KO, przekładnia 2 biegowa wycenili go na 75tyś,dało by coś utargować?

AlaCapone    4997

Ten wóz paszowy to nowy, stary? A wagę to on ma? Kto wycenił? Cena netto, brutto?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Wiadomość z agroFakt.pl

kali2107    80

dychę z tego utargujesz. z początku tylko tak straszą.
poszukam moich notatek jutro. odezwij się na priw to ci napisze co za ile.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam zastanawiam sie nad zakupem wozu paszowego firmy metal-fach T-659/1 co o nim sadzicie??
      Parametry techniczne:
      T-659/1
      Pojemność (m3)
      9

Zapotrzebowanie na moc (KM)
      60

Wymiary gabarytowe:
      Długość A (mm)
      5480

Szerokość C (mm)
      2500

Wysokość B (mm)
      2490

Masa (kg)
      3950
    • Przez grzegorz19941
       Witam
      Ostatnio  zastanawiam się nad kupnem paszowozu. Z racji tego że obora jest starego typu wybór padł na wóz poziomy. Czy ktoś z was może mi doradzić czy warto zaryvzykować na poziomy wóz paszowy? tj. czy to prawda, że szybciej miesza i jest lepszy do bel? myślałem nad wozem paszowym intermix r8. Czy waszym zdaniem 8 m3 nie jest za mały na 30 sztuk dojnych + 25 młodziezy? macie może jakieś opinie nad wozami intermix? pozdrawiam
    • Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez kuba__7
      Witam, wycinak wchodzi 30cm w kukurydzę i się zatrzymuje, kosy cały czas chodzą lecz rama tnąca się zatrzymuje zamiast iść dalej do dołu. Co może być przyczyną: rozdzielacz czy może siłownik?
    • Przez pawlok
      Witam , czy mając w wozie paszowym przekładnie dwubiegową to można mieszać wóz na szybkim przełożeniu , bo słyszałem że to tylko służy do wyrzucenia resztek , jeśli coś zostanie przy rozdawaniu i że nie można, czy to prawda???