Adamo90

Problem z sieczkarnią Class Jaguar 695sl

Polecane posty

Adamo90    1

Od początku sezonu strasznie rwie mi pas główny a jedne z kół po którym jeździ jest tak gorące że można tam coś smażyć. Pas kosztuje ok 1500zł to drogo bo dobre 2 godz muszę po niego jeździć pomożecie może ktoś miał już taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69

znajomy który mi kosi ma 690 sl też musi co jakieś 2ha zmieniać paski od wentylatora chlodnicy i chyba jedynym rozwiązaniem jest wymiana kół pasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak w 690. Problem ustał dopiero jak tokarz przetoczył rowki na kolach pasowych. Ale dla pewności sprawdź jeszcze stan naciągu pasa . Może też się przeginac ten pręt od napinacza pod obciazeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesus    1

Nie trzeba zmieniac kol pasowych tylko do tokarza I zmiejszyc srednice kol bo pas wyrobil rowki W kolach I sa ostre I tna pas trzeba ztoczyc po 1,5 mm Co Daje 3mm na calym kole I po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo90    1

Panowie ten pas teraz mi go porwałało jak włączyłem bęben ten z nożami sieczkarnia była zimna. Pas wyglada jak każdy klin był odcięty nożem. Jeden od drugiego odchodzi. Zrobiłem wczoraj napinacz tego pasa ponieważ na łożyskach był spory luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to jeszcze stocz te koło i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj