Skocz do zawartości
News
Natalia25

Szkoła policealna - Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Natalia25    0

Witam,

Szukam opinii o szkole policealnej i kursie na operatora pojazdów i maszyn rolniczych, w trybie zaocznym przez 1 rok (semestry).

Czy może ktoś zrobił taki kurs? Jaki poziom nauczania, jaka potrzebna wiedza na początku, czy osoba nie mająca zbyt dużej wiedzy mechanicznej da sobie rade?

A może ktoś ukończył tę szkołę w Bydgoszczy?

Pozdrawiam

gosciu506    23

to musisz skończyć szkołę nie wystarczy prawo jazdy kategorii T i kurs operatora kombajnu kurs operatora sieczkarni kurs operatora ładowarki?

Natalia25    0

no może, ale czy nie bedzie wiecej wiedzy o tych wszystkich maszynach naraz za jednym podejsciem po tej szkole niz latac na rozne kursy?

mi nie przeszkadza ze to szkola czy cos takiego.

:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez claas48s
      w którym roku robi sie albo w której klasie mażna zrobić prawo jazdy kategorii T w (szkole rolniczej) wiem że można w wieku 16 lat ale jak jest w takiej szkole? z góry dziękuje za odpowiedz

• Przez Diwad890
      W jakim wojewóctwie moge zrbić prawo jazdy kat t z przyczepa jednoosiowa na egzaminie?
    • Przez bozar
      Czy wiecie gdzie (i czy w ogóle) można zapisać się na kurs R3, ale robiony w całości przez internet w ciągu 6 miesięcy? Widziałem kilka ofert, ale w większości są to kursy gdzie materiały są przesyłane przez internet, a jednak kilka zajęć trzeba odbębnić. Zależy mi na tym żeby przeszło to jak najszybciej i jak najbardziej gładko jak tylko się da - im mniej zachodu tym lepiej.

Jeśli jednak trzeba byłoby się przejść na jakieś zajęcia to w grę wchodzi wyłącznie Warszawa.

Dzięki z góry za pomoc!
    • Przez przemek230591
      Witam orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie będzie na terenie woj. świętokrzyskie , małopolskie, organizowany kurs z produkcji integrowanej prosił bym o namiary na taki kurs
    • Przez mrbarti44
      Witam. Potrzebuję arkusza z dzisiejszego egzaminu. Wrzuci ktoś? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.