Skocz do zawartości
jabkogizmo

Massey Ferguson 6150 palący się bezpiecznik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
jabkogizmo    0

Witam ja mam problem MF 6150 miga kontrolka włączonego wałka WOM mimo tego że jest wyłączony. Poza tym nie działa rewers i podnośnik. Przy przełączeniu rewersem kierunku jazdy piszczy czujnik tak jakby nie było wciśnięte sprzęgło. Gdy sprawdziłem bezpieczniki jeden okazał się spalony (dokładnie licząc od strony kierowcy 1 w drugim rzędzie (biały 25) według książki 12 jest on odpowiedzialny za Komputer PM, Sygnalizator hamulca postojowego, Pneumatyczne zawieszenie fotela, Gniazdo wewnetrzne Hare / Tortoise, Podnośnik, Przełącznik PTO, Autotronic) wymieniłem go ujechałem kawałek i znowu się spalił. miał ktoś coś takiego proszę o szybką odpowiedz 782642076 najlepiej sms 

Instrukcja obsługi do massey serii 6100
https://pl.scribd.com/doc/243356945/773-Servisno-Uputstvo-Za-Massey-Ferguson-Traktore-Serije-6100-6190

post-151887-0-01587500-1502463074_thumb.png

slajders25    11

Kolego na odległość nikt tu nic ci nie pomoże. Jak przepala bezpiecznik znaczy jest gdzieś w obwodzie jest zwarcie. Koniecznie najpierw trzeba przejrzeć obwody za które odpowiedzialny bezpiecznik. Możliwe że przetarł się jakiś kabelek i robi zwarcie do masy.

Wiadomość z agroFakt.pl

witam panowie mam pytanie jaka może być przyczyna grzejącego się bezpiecznika po prostu sie topi bezpiecznik nie przepala a topi wkładałem słabszy i to samo bezpiecznik od halogenów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zet7211MF6140
      Witam. Jest taki problem że ciągnik nie ma tak jak by siły. Na postoju wchodzi normalnie na obroty a już przy małym obciążeniu max 1500 złapie, nawet jak sie jedzie samym ciągnikiem to nie można go rozpędzić. Dodam że dopiero była robiona pompa wtryskowa i przed naprawą było to samo. Co może być nie tak?
    • Przez CYCU123
      Witam ,mam problem z odkręceniem silnika przeznaczonego do remontu .Odkręciłem większość trzymających go śrub ze skrzynia, ale mam problem z dostępem do dwóch najwyżej położonych śrub pod kabina. Szukam informacji jak się do tych śrub dostać moze trzeba kabinę podnosić ? lub jakoś podłogę w kabinie zdjąć ? nie chce się z tym głupio szarpać i przypadkiem czegoś nie uszkodzić  wiec bardzo proszę o podpowiedz    

Juz sobie poradziłem , zgodnie z podpowiedzią jednego z forumowiczów. Wystarczylo kabine podniesc na poduszkach 
    • Przez kamil800
      Witam
      Mam taki problem, ze podczas jazdy po szosie musze co jakas chwile kontrowac w lewo i tylko w lewo, ostatnio zaczal mi podciekac silownik skretu, czy to moze on jest tym problemem czy jednak orbitrol?
      Problem dotyczy mf 8120
    • Przez Cineek
      Witam.
      Mam pytanie, jak ustawić amortyzacje podnośnika w 6180, jak jadę np: z talerzówką, pługiem obrotowym. Widzę że jest tam kontrolka, ale pewnie trzeba zrobić jakąś kombinację pokręteł. Proszę o pomoc. Poniżej obrazek. Pozdrawiam
    • Przez marcin80wlkp
      Witam. Dziś po godzinnej pracy w polu sprawdziłem ciśnienie na pompie. Jeden obieg, który idzie na hydraulikę zewnętrzną pokazuje 170-180 atm, drugi przy skręconych kołach, rozgrzanym oleju i ok 1000obr/min pokazuje 80 atm. Wspomaganie ciężko mi chodzi, do tego coraz ciężej wchodzą mi biegi i obstawiam że to przez to, że padła druga sekcja pompy. Czy bez zastanowienia mogę zamawiać nową, czy jest możliwe, że jeszcze coś innego może być nie tak?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.