Zaloguj się, aby obserwować  
samson

jaki agregat aktywny cyklotriler do deutza dx85 (około 80 km)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
samson    0

Witam!. Jaki polecacie agregat aktywny cylkotriler do deutza dx85?? chodzi mi o szerokość. pola są dość górzaste a nie wiem jakie są ziemie bo to pola mojego kuzyna. Proszę o pomoc!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Ja do tej mocy polecam max 2,5 metra.u mnie 3 metrowy chodzi z 1224 i ma co robiś ,oczywiście trzeba wziąć tez pod uwagę klasę ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

klasa ziemi wcale nie wpływa na szerokość używanego sprzętu tylko jej struktura, wiadomo na rędzinach III -IV klasy będzie gorzej niż na lessach I klasy... u mnie Zetor 7211 + Maschio HB 3000 radził sobie z powodzeniem ... a do tej 12stki to bym załozył i 4 m :wacko:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja robilem 74konnym farmtrakiem z 3 metrowa brona i nie widze przeciwskazan zebys zalozyl taka do twojego deutza jezeli oczywiscie masz zamiar robic tylko agregatem bez siewnika. Farmtrak radzil sobie bardzo dobrze przednie kola prawie ze sie nie ruszaly przy podnoszeniu;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

nie boje się o to czy podniesie tylko o to czy uciągnie pod góre:) kuzyn kupił do niego narazie agregat bierny z brodnicy 2,80 to pod górę z przednim napędem trochę się kopie:) a z 4 zagonową ma dość ciężko pod góre. kiedyś będę to wezme aparat i zrobie zdjęcie moich "górek":)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

CO prawda to jezdzilem po rowni. Ale ja wiem czy pod gorke bedzie problem? Ona nie jest dluga tak jak agregat i nie jest taka ciezka jak sie wydaje. Farmtrac z 3.60m agregatem i 3 sibowym obracalnym pod gorki idzie z oporem czy bez ale zawsze wyjedzie. Najlepiej bedzie jak pozyczysz od kogos i sprobojesz.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110
klasa ziemi wcale nie wpływa na szerokość używanego sprzętu tylko jej struktura, wiadomo na rędzinach III -IV klasy będzie gorzej niż na lessach I klasy... u mnie Zetor 7211 + Maschio HB 3000 radził sobie z powodzeniem ... a do tej 12stki to bym załozył i 4 m :D

kolego" 1rajdzik" ta 12 to chodzi w zestawie z 3 metrowym cyklotilerem Carraro+ siewnik ,gdybyś podpioł swojego 7211 mój zestaw to -zestaw zostaje na ziemi z zetorek na dwóch kółkach by stał, nie mówiąc juz o załadowanej skrzyni zasypowej w siewniku.Co do 4 metrowego agregatu to zapewnie 12 sobie z nim poradzi ale bez siewnika.Jesli chodzi o ziemie to nie zgodzę sie z tobą ,moim zdaniem struktura ziemi jest jedną ze składowych klasy ziemi .Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Czy ja wiem. Klasa VI to u wielu piachy, a u mnie to ciężka gleba ale z dużą ilością kamieni.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj