ArekKowalewski

Rivakka gniotownik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Gniotownik
wierzbicka17    22

Czekam na dofinansowanie złożone zamówienie otrzymana oferta myślę ze korzystna cenowo,tez była czytana opinia która jest taka jaka jest ,ale trzeba wziąć pod uwagę ze jest to firma zagraniczna i nasi tą montują ,uważam że sprzęt jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad1245    0

Ja zastanawiam się nad Rivakka pneumatyczny albo Farmill ślimakowy, ten drugi jest polski też tzw. bezobsługowy tylko nie jest na dmuchawie ale przenośnikach ślimakowych, cena niższa i większa wydajność, ktoś miał do czynienia z tymi firmami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem montaż tego gniotownika, wersja 7kW.

Pierwsze wrażenie pozytywne. Pszenżyto ładnie gniecione. Łubin się zapchał, ale to było do przewidzenia, owsa jeszcze nie sprawdzałem. Pożytkuje to wypowiem się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steffler1    17

marcincinekk napisał: Dziś miałem montaż tego gniotownika, wersja 7kW. Pierwsze wrażenie pozytywne. Pszenżyto ładnie gniecione. Łubin się zapchał, ale to było do przewidzenia, owsa jeszcze nie sprawdzałem. Pożytkuje to wypowiem się więcej. Jak tam gniotownik? Sprawuje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gniotownik na plus. Wszystko działa jak należy. Mam małe gospodarstwo i przerabiam ok 500kg zboża na tydzień.

Niestety serwis to jest porażka. Po montażu firma o tobie zapomina i albo nie przyjedzie albo będziesz czekał kilka miesięcy na serwis.

Jak jest możliwość to niech wykona to jakiś rzemieślnik niż brać od nich.

Ktoś z kraju macierzystego powinien się nimi zainteresować. Chyba że w Finlandii też tak robią.

Sprzęt narazie na plus, nerwis dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj