Skocz do zawartości
ArekKowalewski

Rivakka gniotownik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

wierzbicka17    16

Czekam na dofinansowanie złożone zamówienie otrzymana oferta myślę ze korzystna cenowo,tez była czytana opinia która jest taka jaka jest ,ale trzeba wziąć pod uwagę ze jest to firma zagraniczna i nasi tą montują ,uważam że sprzęt jest ok

ad1245    0

Ja zastanawiam się nad Rivakka pneumatyczny albo Farmill ślimakowy, ten drugi jest polski też tzw. bezobsługowy tylko nie jest na dmuchawie ale przenośnikach ślimakowych, cena niższa i większa wydajność, ktoś miał do czynienia z tymi firmami?

Dziś miałem montaż tego gniotownika, wersja 7kW.

Pierwsze wrażenie pozytywne. Pszenżyto ładnie gniecione. Łubin się zapchał, ale to było do przewidzenia, owsa jeszcze nie sprawdzałem. Pożytkuje to wypowiem się więcej.

steffler1    17

marcincinekk napisał: Dziś miałem montaż tego gniotownika, wersja 7kW. Pierwsze wrażenie pozytywne. Pszenżyto ładnie gniecione. Łubin się zapchał, ale to było do przewidzenia, owsa jeszcze nie sprawdzałem. Pożytkuje to wypowiem się więcej. Jak tam gniotownik? Sprawuje się?

Gniotownik na plus. Wszystko działa jak należy. Mam małe gospodarstwo i przerabiam ok 500kg zboża na tydzień.

Niestety serwis to jest porażka. Po montażu firma o tobie zapomina i albo nie przyjedzie albo będziesz czekał kilka miesięcy na serwis.

Jak jest możliwość to niech wykona to jakiś rzemieślnik niż brać od nich.

Ktoś z kraju macierzystego powinien się nimi zainteresować. Chyba że w Finlandii też tak robią.

Sprzęt narazie na plus, nerwis dno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karo_tos
      Witam serdecznie, 
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze!!
      Ja jestem świeżynką w temacie..a nie chce na dzień dobry wywalić kasy w błoto. 
      Mam firmę ogrodznicza i planuje zakup rębaka...mogę przeznaczyc ok 15tyś ..wiecej nie  Nie potrzeba mi duzego rębaka za 20-50tyś.
      Poniżej podaje nazy...prosze o pomoc - którym warto sie zainteresować. A moze polacacie coś innego. 
      Rębak, rozdrabniacz do gałęzi RAMBO-HC15 - 
      Rębak, rozdrabniacz do gałęzi RAMBO -HC15H
      Rozdrabniacz STILER SPR-150
      Rębak bębnowy do gałęzi JANSEN GTS-1500E. MOC 15KM 
    • Przez Majkelo
      Panowie jak usunąć wodę z deszczowni na zimę???
      Producent nie zaleca ,aby woda zostawała w wężu.
      Uprzedzę ze nie zamierzam jej rozwijać i nikomu tego tez nie polecam .Pusty wąż uciąga się i nie trafia na prowadnicę.

• Przez Autofan
      Proszę o opinie jaki nowy wał posiewny jest w stanie podnosić Ursus c-360. Czy wał 3m np Euromaszu ( http://euro-masz.eu/zawieszany-wal-posiewny/ ) podniesie C-360? Może ktoś z was ma i pracuje z tym ciągnikiem.
    • Przez dstefansky
      Witam , mam w planach zakup kosiarki bijakowej do koszenia resztek pożniwnych po kukurydzy . Moją uwagę zwróciły modele kuhna . Mam ciągnik 170 km . Co polecacie ?
    • Przez mj1201
      Jaki siewnik do trawy wybrać. Szczeliniwe typu Vredo a może rzutowe np APV. Prosze o opinie i porady.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.