Skocz do zawartości
ArekKowalewski

Rivakka gniotownik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

wierzbicka17    14

Czekam na dofinansowanie złożone zamówienie otrzymana oferta myślę ze korzystna cenowo,tez była czytana opinia która jest taka jaka jest ,ale trzeba wziąć pod uwagę ze jest to firma zagraniczna i nasi tą montują ,uważam że sprzęt jest ok

ad1245    0

Ja zastanawiam się nad Rivakka pneumatyczny albo Farmill ślimakowy, ten drugi jest polski też tzw. bezobsługowy tylko nie jest na dmuchawie ale przenośnikach ślimakowych, cena niższa i większa wydajność, ktoś miał do czynienia z tymi firmami?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Laver
      Witam, mam problem z śrutownikiem bijakowym, śrutownik zbyt drobno mieli zboże wymiana sit nie ma wpływu na wielkość śruty. Śrutownik kupiłem używany jest to cramer hm 150, na początku było sito 3 teraz jest 5 i nadal robi mąkę, worki odpylające są nowe, łopatki wyrzucające też, bijaki obrócone. Skończyły mi się pomysły co może być przyczyną. Zauważyłem że z nożami jest trochę dziwna sprawa na dwóch sworzniach jest ich po 8 a na drugich dwóch po 6 nie wiem jak powinno być możliwe że to może być przyczyną? Nie wiem ile noży powinno być oryginalnie teraz jest 28.
    • Przez gutomir
      mam pytanie. Mam kupić wycinak za ok 5.000 jaki mi polecacie, prosze o opinnie. pozdro
    • Przez keeway
      Witam robil  wycigarke ze stara 66 czy ta wyciagarka ze stara ma wejście na walek wom czy trzeba przerabiać
    • Przez keeway
      Witam jestem na kupnie wyciągarki i  pytanie na co zwrócić uwage na przekladni
    • Przez Pawel2606
      Wie może ktoś jakiej wielkości ma szczeliny sito w swoim śrutowniku? Chodzi mi o sito szczelinowe.Nie wiem jakie kupić żeby pasza nie była zbyt gruba albo żeby nie zrobiło mąki.