Polecane posty

pawel885    2279
7 godzin temu, damianzbr napisał:

nie dobrze robi od tego bełkotu ordynatorów i fistaszków.

To przejrzyj sobie temat ceny trzody chlewnej to zobaczysz jak się tam produkuje że świnie niedługo po 8zł bo zboże drogie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

jahooo napisał:

Nie działa tylko na kompie, na telefonie jest ok. trzeba zgłaszać problem do administratorów

A ja bym powiedział ze jest odwrotnie. Na tel. nie dziala a na kompie tak. :)

pawel885 napisał:

wczoraj byłem w biedronce - patrzę schab po 8.90 - a staszek chce tyle za żywiec buhahahahaha - stasiu to jest właśnie twój tok myślenia na temat cen zbóż, i twojego kumpla masturbatora

nudzi Ci sie? "czep się swoi baby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

wczoraj byłem w biedronce - patrzę schab po 8.90 - a staszek chce tyle za żywiec buhahahahaha - stasiu to jest właśnie twój tok myślenia na temat cen zbóż, i twojego kumpla masturbatora

To sobie teraz pomyśl jak zboże może być drogie jak mięso tanie myślisz że ktoś będzie do tego dokładał? Wiadomo że na promocje idzie mięs skażone różnym dziadostwem Polak dla paru groszy zje wszystko byle tanio nikt nie kupi zboża za 800 zł by świnie po 4 zł sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

To przejrzyj sobie temat ceny trzody chlewnej to zobaczysz jak się tam produkuje że świnie niedługo po 8zł bo zboże drogie 

Zacytuj ten post i wyjaśnij jeszcze bo nie odpowiedziałeś jak rolnik zarobi na kukurydzy jeśli jest 100 zł droższa jak w ubiegłym roku a plon Twoim zdaniem b edzie 50%  oj widać w szkole częstym gościem nie byłeś odpowiedz na moje pytanie i znikam z tego tematu

9 minut temu, tommy66692 napisał:

staszek ale kupują po 800 ty jesteś czlowiek rozumny? 

Kto kupuje niemcy do Vieśwagena ? Bo ja widzę Poldanor 650

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

tommy66692 napisał:

staszek ale kupują po 800 ty jesteś czlowiek rozumny? 

Nie możecie pisać tylko o cenach? @Szymanoxa zawolac to zrobi porządek? Bo to jest wkur.. "pierd.. kota za pomocą młota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio25w    42

Więc dlaczego ty nie piszesz o cenach tylko zaczynasz siać zament jak Stasio? Wymagasz od innych A sam robisz to samo !

Pszenica paszowa 750 netto przy większej ilości możliwość negocjacji ceny w górę . Wielkopolska.

Edytowano przez pio25w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio25w    42

620? Kto tyle płaci? Poproszę numer? Jeśli znasz kogoś kto sprzedaje w tej cenie to podaj namiary ja dam mu więcej i odbiorę nawet z drugiego końca polski 

Edytowano przez pio25w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Wszytko lata na Niemcy, dlatego zrobił się taki ruch w interesie. Skoro chłopu płacą 830-850 netto za pszenicę i 730-750 netto za qq, to ciekawe ile tam przerabiają nasi biznesmeni. Jeden z kierowców mówił mi, że Niemcy masowo kupują nawozy z Kędzierzyna. "Ciągną ile się da", tak twierdzi. Ciekawe dlaczego. Czyżby cichaczem chcieli tanio nakupić, a pózniej niech się dzieje co chce? I nikt mi nie powie, że niemiaszki nas nie chcą wydymać, czy to ze zbożem czy z burakami.

Agropierdoły ponownie straszą. To już się przykre robi, że z nas dalej wała próbują robić. QQ gmo z usa na którą nałożone jest cło uratuje Europę. Normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać. 

Stasio załatwiaj po 650 zeta i dam Ci prowizje, zarabiając prawie 200 zł dla siebie. Wczoraj znajomy dostał 810 brutto za paszówkę o gęstości 70, którą 2 tygodnie suszył, bo zapomniał przyczepę plandeką przykryć :D. Konsumpcja 830-850 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
Dnia 26.08.2018 o 15:22, staszek131415 napisał:

Myślę że w 2024 roku🤔

co robisz ?? 

kurna typie leki Ci sie skończyły ?? ktoś je schował ?? (nie) świadomie przestałeś je brać ??

masa ludzi Ci tu ostro dopier**la ale Ty ich przebijasz, dopierdalasz sobie sam grubo

lokalnie 740 brutto pszenica pasza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O widzę że na profil dodałeś swoje zdjęcie 🤩 no no jakie zdjęcie taki post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, JozB napisał:

Wszytko lata na Niemcy, dlatego zrobił się taki ruch w interesie. Skoro chłopu płacą 830-850 netto za pszenicę i 730-750 netto za qq, to ciekawe ile tam przerabiają nasi biznesmeni. Jeden z kierowców mówił mi, że Niemcy masowo kupują nawozy z Kędzierzyna. "Ciągną ile się da", tak twierdzi. Ciekawe dlaczego. Czyżby cichaczem chcieli tanio nakupić, a pózniej niech się dzieje co chce? I nikt mi nie powie, że niemiaszki nas nie chcą wydymać, czy to ze zbożem czy z burakami.

Agropierdoły ponownie straszą. To już się przykre robi, że z nas dalej wała próbują robić. QQ gmo z usa na którą nałożone jest cło uratuje Europę. Normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać. 

Stasio załatwiaj po 650 zeta i dam Ci prowizje, zarabiając prawie 200 zł dla siebie. Wczoraj znajomy dostał 810 brutto za paszówkę o gęstości 70, którą 2 tygodnie suszył, bo zapomniał przyczepę plandeką przykryć :D. Konsumpcja 830-850 netto

Ale czemu tak tanio jak niemcy 1200 dają nakup przyczepę i opyl niemcom do końca roku nie będziesz musiał pracować i czemu tę pszenicę suszył jak susza od miesięcy i czemu wypychają pszenicę jak magazyny puste ?🧐 oczekuję konkretów a nie pobożnych życzeń

Przed chwilą, tommy66692 napisał:

argumentów brak u ciebie staszku jak nie wiesz co odpowiedziec to takie teksty... 

No właśnie koledze argumentów brak co poradzisz rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ty i konkrety ? No bez jaj😷


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 26.08.2018 o 12:39, AleksanderX napisał:

Stasiu to kiedy będzie u nas po 1000 jak już teraz u Niemca po 1200

.

3 minuty temu, tommy66692 napisał:

argumentów brak u ciebie staszku jak nie wiesz co odpowiedziec to takie teksty... 

Baran zacytował mój post dotyczący zupełnie czego innego więc jak mu odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Co w tym dziwnego że suszyl pszenicę ktoś w tym roku? Sam miałem z 60 ton 18-19 % wilgotności i jakoś nie widzę tu żadnego nadprzyrodzonego zjawiska, mimo ogólnie panującej suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Dla Staszka większość normalnych rzeczy i zjawisk jest dziwna. On postrzega rzeczywistość  przez pryzmat swojej wioski i 5 mórg które obrabia,  W sąsiedniej poPGRowskiej wiosce też mam  kilku takich mądrali wiejskich pod sklepem. Wszystko wiedza lepiej tylko ktoś na nich urok rzucił i  od 20 lat pod sklepem siedzą. Jakby nie ta klatwa to by cały  kraj zadziwili

 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio88    75

Widzę że temat znowu schodzi na manowce.... i na wizując do tematu czy ktoś sprzedawał lub pytał jaka cena w Lubelskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Dla Staszka większość normalnych rzeczy i zjawisk jest dziwna. On postrzega rzeczywistość  przez pryzmat swojej wioski i 5 mórg które obrabia,  W sąsiedniej poPGRowskiej wiosce też mam  kilku takich mądrali wiejskich pod sklepem. Wszystko wiedza lepiej tylko ktoś na nich urok rzucił i  od 20 lat pod sklepem siedzą. Jakby nie ta klatwa to by cały  kraj zadziwili

 

Ulman też masz takie zwidy jak Paweł że zbiora połowe dostaną 100 zł więcej na tonie izarobią więej?

7 godzin temu, pawel885 napisał:

To przejrzyj sobie temat ceny trzody chlewnej to zobaczysz jak się tam produkuje że świnie niedługo po 8zł bo zboże drogie 

I jeszcze twierdzisz że świnie po 8 zł oj powinieneś z lekarzem się skonsultować i ta pszenica po 1200 no ja bym tego nie lekceważył 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
6 godzin temu, staszek131415 napisał:

Zacytuj ten post i wyjaśnij jeszcze bo nie odpowiedziałeś jak rolnik zarobi na kukurydzy jeśli jest 100 zł droższa jak w ubiegłym roku a plon Twoim zdaniem b edzie 50%  oj widać w szkole częstym gościem nie byłeś odpowiedz na moje pytanie i znikam z tego tematu

Kto kupuje niemcy do Vieśwagena ? Bo ja widzę Poldanor 650

już dawno zapowiadałeś zniknięcie:D,tylko kto sprzedaje po 650?:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaxx    34

Po ile kukurydza sucha na dziś ? Mam nie sprzedaną i zastanawiam się czy sprzedawać

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj