Polecane posty

Jarek90    7

Tydzień czasu nie czytałem tematu, dzisiaj włączyłem i chyba z 10 stron syfu było, rozumiem głupoty, ale tutaj trzeba się doszukiwać właściwych tresci

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

Powiat Ząbkowice Śląskie - pszenica 780-810 netto.

Ktoś coś słyszał na temat rzepaku czy coś pójdzie do góry? Bo mam jeszcze 100 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciektaski    8

Pszenica sprzedana, Paszarnia Cedrob Gumowo- cena 850 netto. Ilość 100 ton. PArametry nie mają znaczenia, aby bez robaka i przytulii. W okolicy za konsumpcję nie dają więcej jak 820 netto.

Edytowano przez Maciektaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
ładnie naprawdę, szkoda że u nas susza i przy tej ilości co nakosiliśmy to ta cena i tak nic nie daje jakby było po 1800 dopiero by człowiek strate odbił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
śmiech na sali to lepiej na paszówke sprzedać ode mnie agrolok zabrał po 795 netto z miesiąc temu okolice Lubartowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
Kupiony jęczmień jary, fajny, gruby siany z kwalifikatu po 755 zł tona brutto z dowozem na podwórku, ilość 8 ton z hakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidmix    2

Koledzy jakie skupy polecacie z powiatu małopolskiego okolice Oświęcim?

Głównie chodzi mi o pszenice,jęczmień,kukurydza sucha i mokra.

Oprócz De Heuse w Spytkowicach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4063
13 godzin temu, king12 napisał:

Dziś oferta 790netto konsumpcja lubelskie okolice Zamościa 

Goń złodzieja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Złodziej to może złe stwierdzenie bo nikt nie zmusza  tam sprzedać ale wykorzystywanie sytuacji przy pomocy  np. zmowy okolicznych skupów tym bardziej gdy pare z nich  jest praktycznie w jednych rękach to tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Dnia 27.12.2018 o 16:12, galan99 napisał:

100 000 tyś x 0,10 gr = 10  000 tyś to se kurna policz .

Hipoteki mi nie trzeba bo co roku przywożę z Niemiec 45 tyś na złotówki kasy mi nie brak .

eee to ty  od Georga Sorosa wkrótce bedziesz bogatszy on tez sie na  różnicy kursowej dorobił

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, turtojs napisał:

Kupiony jęczmień jary, fajny, gruby siany z kwalifikatu po 755 zł tona brutto z dowozem na podwórku, ilość 8 ton z hakiem

Tanio, u nas za 800 zł netto  byś nie kupił jęczmienia. Pszenica paszowa 830-840 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
5 minut temu, jarecki napisał:

eee to ty  od Georga Sorosa wkrótce bedziesz bogatszy on tez sie na  różnicy kursowej dorobił

A po co mu się dorabiać przecież pisze : kasy mi nie brak.

 

6 minut temu, Kazik80 napisał:

Tanio, u nas za 800 zł netto  byś nie kupił jęczmienia. Pszenica paszowa 830-840 zł netto.

A u mnie by kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
45 minut temu, Maaxx napisał:

Jak myślicie cena pszenicy tak do czerwca wzrośnie? A jak tak to o ile ?

Raczej stanieje tak na 750 podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
11 godzin temu, Davidmix napisał:

Koledzy jakie skupy polecacie z powiatu małopolskiego okolice Oświęcim?

Głównie chodzi mi o pszenice,jęczmień,kukurydza sucha i mokra.

Oprócz De Heuse w Spytkowicach.

 

PZZ Kraków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, staszek131415 napisał:

Raczej stanieje tak na 750 podejrzewam

na pewno stanieje na 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
17 minut temu, staszek131415 napisał:

Raczej stanieje tak na 750 podejrzewam

netto czy brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63
13 godzin temu, Davidmix napisał:

Koledzy jakie skupy polecacie z powiatu małopolskiego okolice Oświęcim?

Głównie chodzi mi o pszenice,jęczmień,kukurydza sucha i mokra.

Oprócz De Heuse w Spytkowicach.

 

Ja jestem z okolic Chrzanowa i wszystko zboże wywożę w okolice Wrocławia lub koło Ostrowa Wlkp. W moich stronach nie ma gdzie sprzedać. Ty masz jakieś przyzwoite skupy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaxx    34
3 godziny temu, staszek131415 napisał:

Raczej stanieje tak na 750 podejrzewam

Kolego co ty z choinki się urwałeś przecież pszenica jest po 850 wieńce jak może stanowić w miejscu po 750 

Ps jesteś jakimś handlarzem? Prubujesz spekulować ? 

Myślałem że tu rolnicy na forum świat oszalał 

Takie sianie zamentu celowe zgłoszę do UOKiK jak się okaże że działasz z ramienia jakiejś firmy masz przechlapane 

Bo widzę że nie raz siejesz takie kłamstwa to oszustwo finansowe to polega pod paragraf

Jutro przygotuje zgłoszenie i szukam chętnych co podpiszą takie pismo najlepiej zbiorowo to będzie masowo udowodnione celowe działanie na szkodę branży rolniczej  skończy się w UOKiK lub a jak nie zrobimy zrzutkę i pujdzemy do sądu  zobaczymy czy dalej będziesz tak trolował

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4063

Ja już podpisuję , Staszek widział świnie tylko na obrazku  a kasę robi łupiąc chłopów na skupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
8 godzin temu, Maaxx napisał:

Kolego co ty z choinki się urwałeś przecież pszenica jest po 850 wieńce jak może stanowić w miejscu po 750 

Ps jesteś jakimś handlarzem? Prubujesz spekulować ? 

Myślałem że tu rolnicy na forum świat oszalał 

Takie sianie zamentu celowe zgłoszę do UOKiK jak się okaże że działasz z ramienia jakiejś firmy masz przechlapane 

Bo widzę że nie raz siejesz takie kłamstwa to oszustwo finansowe to polega pod paragraf

Jutro przygotuje zgłoszenie i szukam chętnych co podpiszą takie pismo najlepiej zbiorowo to będzie masowo udowodnione celowe działanie na szkodę branży rolniczej  skończy się w UOKiK lub a jak nie zrobimy zrzutkę i pujdzemy do sądu  zobaczymy czy dalej będziesz tak trolował

halo. policja? proszę przyjechać na agrofoto!

 

ty się najpierw po polsku naucz pisać. urzędasy jak otrzymają twoje pismo mogą mieć z niego większą bekę, niż z wypocin stanisława

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidmix    2
11 godzin temu, artur125 napisał:

PZZ Kraków?

Kolego są wypłacalni?

9 godzin temu, Wojtek987 napisał:

Ja jestem z okolic Chrzanowa i wszystko zboże wywożę w okolice Wrocławia lub koło Ostrowa Wlkp. W moich stronach nie ma gdzie sprzedać. Ty masz jakieś przyzwoite skupy? 

Ja współpracowałem do tej pory z De Heuse ale jak to w branży nie ma konkurencji to z cenami można kombinować.

Słyszałem że w Bielsko Białej jest skup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
24 minuty temu, Taurus83 napisał:

halo. policja? proszę przyjechać na agrofoto!

 

ty się najpierw po polsku naucz pisać. urzędasy jak otrzymają twoje pismo mogą mieć z niego większą bekę, niż z wypocin stanisława

Ale się Miodków narobiło. Wykształcony to nie to samo co mądry. Imiona się pisze z dużej litery    więc  nim rzucisz w kogo kamieniem i.t.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj