marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Mateush    2

w szkole to ja nuczycili uwodze i bajeruje ile sie da i jak sie tylko da;p ale niestety nie na wszystkich przedmitach sie tak da.... co poniekórych edukujących mnie w tej szkole to ja bym wysłał na zieloną trawke z mućkami bo oni tylko sprawiają, ze ja sie w rozwoju cofam... heh ta nasza dziejsza szkoła...

 

co do leczenia Andrzej to już jesteśmy umówieni...;p gdzieś an disco idziemy;d ale po świętach....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Pod koniec gimnazjum to nauczyciele już nie chcieli wdawać sie ze mną w dyskusje bo i tak wiedzieli że ja zawsze mam coś na swoją obronę :D a najbardziej to już pani od polskiego ale przynajmniej było wesoło :D

A uwodziło się najlepiej panią od angola ;)


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

u mnie niestety nie było w liceum takich nauczycielek aby ktoś z uczniów chciał je uwodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Heh u mnie tak nie szło ;d

Ale ze mną nauczyciele mieli "dobrze" bo gdy wychodziło mi zawsze na koniec 3/2 bądź coś innego to ja zawsze powiedziałem że chcę tą niższą ocenę bo i tak nic dodatkowo nie zrobię xD z tego wszyscy nauczyciele mnie znali że miałem oceny głęboko w d*pie xDD


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ambity jesteś ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Wiesz, co tam gimnazjum? Jak i tak byłem pewny że do technikum się dostanę :D

W technikum też tak będzie ;) bo nigdzie dalej nie idę :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

to naprawde ambitny.. ale z drógiej strony ;) ja tam wiem, ze dalej ide no to sie o oceny czasmi kłóce... a własciwie "ładnie" prosze;d ale też wymaga to moje pracy.. a jeśli chodzi o nauke to ja leń patentowany z atestem jestem;d tylko czasami zdaża mi sie nauczyć;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6
Heh u mnie tak nie szło ;d

Ale ze mną nauczyciele mieli "dobrze" bo gdy wychodziło mi zawsze na koniec 3/2 bądź coś innego to ja zawsze powiedziałem że chcę tą niższą ocenę bo i tak nic dodatkowo nie zrobię xD z tego wszyscy nauczyciele mnie znali że miałem oceny głęboko w d*pie xDD

 

 

 

Ja też nie lizałem d*py nauczycielą i co mnie najbardziej denerwowalo to to jak jakiś kujon dostał 4 i ryczał że chce poprawić, oczywiście nie mam nic do tego żeby sie zapytał normalnie ale on gorzej przeżywał to jak ktoś kto dostał kose, piszczał itp. i nie pozwalal sie wypowiedzieć na temat poprawy tym najbardziej zinteresowanym ;)


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
to naprawde ambitny.. ale z drógiej strony ;) ja tam wiem, ze dalej ide no to sie o oceny czasmi kłóce... a własciwie "ładnie" prosze;d ale też wymaga to moje pracy.. a jeśli chodzi o nauke to ja leń patentowany z atestem jestem;d tylko czasami zdaża mi sie nauczyć;p

 

Heh xD nauka nauka nauka a ja się przyznam że od września to w domu może tylko z 4 razy otworzyłem książki :)a resztę to pamiętam z lekcji bądź czytam na jakiejś lekcji :D

a zadania domowe to już całkiem ściema :D zawsze przed lekcja na parapet i jazda :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja lekcje odrabiam wybacz;d uczyć sie ucze częściej;p ale jak np z biol mam co tydzień spr to trzeba...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja mam z bioli co tydzień praktycznie kartkę ; / ale też mądrego kumpla za sobą :]


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

chyba zmienię tytuł tematu z "Pytanie dla uwodzicieli część 2, Jak Wy to robicie?" na "Największe OT na AF" ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja już dzisaij napisałem temat nowy "pytanie do uwodzicieli? czyli gatka o wszystkim i niczym"


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ale zrób najpierw sondę czy ludzie się zgodzą ;) ale ja jestem za! xD


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

narazie ide spać.. nie pisać dużo bo wieczorem nie wyrobie;p

 

OT co to znaczy..??


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Edek u mnie ok. Byłem w Płocku załatwiłem co miałem załatwić. Ale jutro jeszcze raz trzeba jechać. ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ooo...no to ładnie :D A Ja nic nie zarobiłam jeszcze :D ale moge w zęby,hehe :D:) a w porządku bardzo ;) ta pogoda Mnie tak cieszy,ze zaraz wybywam na spacer i wróce później więc do usłyszenia zaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

długi spacer?? z kim ??;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Temat sie kreci ;)ale troche slabo :PWy tu nie o pogodzie nawijajcie tylko jak poznac fajna dziewczyne ;) a ja nie wiem....siedziec przed monitorem....czy sie przespac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

NO wiesz co?? Jeszcze Ci mało?? Ja Ci nie wystarczam ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

przespać??? z kim??;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
NO wiesz co?? Jeszcze Ci mało?? Ja Ci nie wystarczam ;)

 

Wystarczasz w zupelnosci :D mialem na mysli innych uzytkownikow :D

Andzrej to ma dobrze....wyspi sie a w ciagu dnia ma sile dla Kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

Tak czytam i czytam ten temat i postanowiłem wtrącić swoje 3 grosze. Moim zdaniem najłatwiej i najlepiej jest poznać dziewczynę na dyskotece bądź w jakimś przytulnym miejscu gdzie chętnie spędzamy(ją) wieczorki. Zachęcam do tańczenia bo znacznie ułatwia kontakt wzrokowy i fizyczny :D później wystarczy tylko zagadać i dobrze się bawić. Tylko w żadnym wypadku nie być pijanym lub "na fazie" hihi :D . Jeśli zależy nam na kimś to nigdy nie zaszkodzi kwiatek ;). to tyle i życze powodzenia :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj