Polecane posty

RadekGawryluk    213

W kosowie podobno 5gr juz mniej. Zaraz podobno zmiana status w Kosowie ze udzialy za 5 lat do odzyskania ci co teraz by chcieli odejść (podobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

 ilość to 20000 tyś białko 3.42 tłuszcz 4.67

cena  jaką mam obecnie to 1,47 brutto . Chciałbym porównać swoją cenę z Giżyckiem jak u nich by to wyszło bo sporo osób się przeniosło.

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

osm Łowicz ilość 10000l na miesiąc cena 1,28zł za luty

Lepsza cena nic w osm Radomsko bp przy tej ilości mam 1.22 zł brutto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzzz    8

W kosowie podobno 5gr juz mniej. Zaraz podobno zmiana status w Kosowie ze udzialy za 5 lat do odzyskania ci co teraz by chcieli odejść (podobno)

Pewnie coś kręcą jesienią odeszło od nich sporo dostawców i niby mają za rok wypłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Polmlek LW bi, 3,28 tł. 3,98 8600 L cena 1,24 brutto


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadekGawryluk    213

Pewnie coś kręcą jesienią odeszło od nich sporo dostawców i niby mają za rok wypłacić

No oby za rok wyplacili ale sadze. prezes mleczarni znajdzie jakies wyjscie zeby nie oddać udziałów wkoncu to (prawnik) Edytowano przez RadekGawryluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Mlekpol odz. Zambrów. 16500 l.

Tł. 4.6. Bi. 3.5.

Cena brutto 1.48 zł

Parametry podskoczyły i za luty 0,02 gr. wyszło więcej jak w styczniu.

Ogólnie poczytać na internecie to słychać o obniżkach pytanie tylko kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

^^ potwierdzam, dziwne że przysłali sms 20 dnia miesiąca, zawsze robią to na przełomie miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja dalej nie dostałem sms z Mlekovity tak jak poprzednio. Wszyscy dostali te ankiety do wypełnienia czy nieliczni?
Oby ta cena się utrzymała, bo dopiero się cielić zaczynają to by coś więcej zostałoz tej wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Z tego co mi mówił znajomy który tam pracuje w wysokim to te ankiety miały iść tylko do małych rolników, ja np. nic nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca9009    1

W niedzielę na imieninach teścia, szwagier który odstawia do mlekovity lubawa też mówił, że już dostał sms-a o o utrzymaniu w marcu ceny z lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14131

A ja dalej nie dostałem sms z Mlekovity tak jak poprzednio. Wszyscy dostali te ankiety do wypełnienia czy nieliczni?

Oby ta cena się utrzymała, bo dopiero się cielić zaczynają to by coś więcej zostałoz tej wypłaty.

W skupie w baranowie mówili że ruszają z non gmo od kwietnia. Mam pytanie: czy przy innych oddziałach też działają te sklepy z artykułami do produkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Ogólnie oddaje do Mlekpolu ale przyjeżdża do mnie taki facet z dodatkami dla bydła od Wysokiego Mazowiecka i mówi że Sapiński potrzebuje nowych dostawców żeby przechodzić do nich podpisywać umowę na 5 lat a cena gwarantowana przez ten okres 1.5 zł. Słyszał ktoś o takim czymś czy tylko tak mnie  bujał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Pierwszy raz słyszę, w mlekovicie to tylko garstka, może max 10-20 osób ma prywatną cenę, cała reszta to albo cennikowa, albo mniejsza niż cennikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O zebraniach też jakoś nie informowali, żadnych kartek nie dawali. Były już jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14131

Póki co cisza ,byłeś na ostatnim? Ciekawe czy znaleźli odpowiedź na pytanie gościa który pytał czemu nie ma ceny jak w Piątnicy  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Nie wygląda to źle, na razie produkcja niższa niż w 2016
http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/ue-dostawy-mleka-do-mleczarni-na-razie-ponizej-poziomu-z-2016-r,70402.html


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Może wreszcie rynek się ustabilizuje w dłuższej perspektywie , tego nam potrzeba a nie rozchwiania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj