Zaloguj się, aby obserwować  
pit1888

Elektryczne sterowanie wylotem rury w sieczkarni.

Polecane posty

pit1888    0

mam pytanie jak moge zrobić elektryczne sterowanie wylotem rury przy sieczkarnii z350/3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

To już musisz sam wykombinować.

Nie wiem ile siły potrzeba, ale standardowy silniczek wycieraczek od malucha z przekładnią mógłby sobie nie poradzić.

Lepiej byś wstawił siłownik hydrauliczny lub pneumatyczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    139

Na wylot trzeba by nałożyć zębatkę (od roweru) z boku zamocować silniczek od wycieraczek i na nim małą zębatkę. Ale to zależy jaka jest siła potrzebna aby to obrócić.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Poszukaj fotki w mojej galerii jak ja mam to zrobione przy sieczkarni. Tu możesz zrobić podobnie. Żeby była większa siła możesz podwójnie zbloczkować linkę ale wątpię aby było to potrzebne. Ja nie dałem bezpośrednio tylko dlatego aby była bardziej precyzyjna regulacja.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3

w "zetce" komin sterowany jest przez siłownik. Kup rozdzielacz elektrohydrauliczny a przełącznik zamontuj najlepiej na dźwigni hydrostatu. Do tego zamontuj silniczek od poloneza od wycieraczek do sterowania daszkiem, przełącznik także zamontuj na dźwigni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj