Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
JUMZ

witam posiadaczy jumza jaki byście mi doradzili do niego pług 4 czy 3 skibowy osobiście powiem ze przymierzam się do 3 skibowego ale chce zobaczyć wasze opinie jak wiadomo jumz ma 65km

Krzysztof81    170

360 przy nim to wiejskie rzemiosło Ja kiedyś ciagałem B125 3x14 cali i szedł jak burza. 3 w takiej konfiguracji wystarczy. Jerzeli starodawne radło w stylu Unia to może być 4.

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol323    68

Co być nie podczepil to Jumz pociągnie :) Sam u nas targał 4 skiby ruskie na lekkich glebach... Żebym miał teraz kupować to lepiej 3x18' byłby wsam raz :)

seweryn20    575

Z marki ci nie powiem. Sam pomalutku rozglądam się za obrotówką i powiem ci szczerze mam kompletną kołomyje w głowie. 

Gdybym szukał zagona na bank x40 szerokość, na pewno 3+1 lub jednobelkowy x4 z regulacją szerokości orki w jak największym zakresie. Tak by od biedy gdy faktycznie ciężko można było w prosty sposób zmniejszyć  szerokość pracy i opory.

Jeśli chodzi o podanie konkretnej marki niestety nie pomogę.

nie bede zakladal nowego tematu mam zamiar kupic nowa talerzowke 2.7 12 i pytanie do was da sobie jumz rade w niej bo wedlug tego co producent pisze to powinienem kupic 2.40 11

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się