Skocz do zawartości
dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

jacoo81    0

300-500zł zalezy od sztuki

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

chudy123    2

No to dużo nie chcą a skąd jesteście, bo ja kupuje jałowki mieszańce po 600, byczki hf ok.700 a mieszance no to od 700 do 800 zł, takie 8,9 dniowe.

Wiadomość z agroFakt.pl

jezyk992    3

Dziś pojechały dwie sztuki,zabrane z domu, czarno-białe ale naprawdę ładna budowę miały, ważyły 724kg i 701kg, dostałem po 7,50zł+VAT. potrącenie 6%, woj.Łódzkie, powiat Brzezinski

simental10    0
Dziś poszły 4 sztuki MM ( jak mi się uda to wrzucę zdjęcia) waga 810-950 kg 8,9 z Vat okarmienie 6 %

Można wiedzieć ile takiego byczka trzymasz i co mu dajesz jeść oraz gdzie go sprzedajesz ? za taką cenę?

tomparkiet    1

360*13.60=4896 to nie lepiej byś wyszedł na żywej wadze u nas za mm dają 8.5 do 9 zł 4896/8.5=576 tylko tyle on miał bo jak miał więcej to trochę jesteś w plecy

simental10    0

Wystąpiły następujące błędy

Użytkownik dywcio nie może otrzymywać żadnych nowych wiadomości

Wiadomość nie została wysłana :(

Nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości :/ to może Ty spróbuj mi wysłać odpowiedź na moje pytanie, z góry dzięki.

jezyk992    3

jerzyk a spzredalwales moze do zbyszka??? tego kolo dzaiłoszyna???

nie,nie zawsze odwoziłem do Zbyszka, ale tego z Bedonia;p a teraz taki gość z Pocwiardówki zabrał z domu, a cena taka sama:)

aro321    16

nas handlarze nie oferuja tak wysokich cen, max to 7,5 zl. Z tego co mi mówił skupujący z łukowa to handlarze wożą do łukowa bydło

bluecows1    9

nie,nie zawsze odwoziłem do Zbyszka, ale tego z Bedonia;p a teraz taki gość z Pocwiardówki zabrał z domu, a cena taka sama:)

Ciołek ? Pawlowicz ? do Milexu ?

renatakw    3

Witam.Mam zamiar sprzedać byka HF o wadze ok.700 kg na ile wybije się poubojowo ,czy to lepsza oferta bo handlarze nie dają więcej od 6.50 +VAT,jak sądzicie?

mickas092    320

Olewajcie handlarzy tyle wam powiem ;) Nie warto w żadnym wypadku tym darmozjadom dawać zarabiać. Poubojowo wyjdzie na pewno lepiej.

atomik    145

Ciołek ? Pawlowicz ? do Milexu ?

o widze mój rewir, pierwzego nie znam ale jakis hanldlarz drugi również hanldlarz a trzeci nigdy mnie nie zawiódł. Dziś sprzedałem krowę 770 brutto netto 710 kg , cena 5,60 netto krowa dość ładna cb z domieszką hf. Zabieral znajomy. Jesli chodzi o Kruka z Bedonia "Zbyszko" u niego liczy się ilość po 1-5 sztuk bydła to kilka razy dzwoniłem miał przyjechać klasyfikator i do tej pory go nie ma.

Piterr    0

Z tego co ja się orientowałem to BM Kobylin tak jak Biernacki Golinka takie same ceny i płatność gotówką. Ale co jest najlepsze można powiedzieć numer roku. Kuzyn sprzedawał jałówki do Goliny (bodajrze po 6,30 plus vat za BBB) i najpierw dzień przed odstawą zważyliśmy je na mojej wadze i jak przyjechali po nie to okazało się że przez noc jałówka BBB schudła 33kg. Po interwencji kuzyna została z powrotem wpędzona do obory a kierowcy po krótkich oględzinach stwierdzili że coś zgubili od wagi normalnie masakra. Później wpadli do mnie po byka i jak usłyszeli że ważymy najpierw przez moją a później przez ich wagę to cena za kg spadła o parę groszy.Ja z nimi jeszcze nie miałem takiego numeru ale z BM Kobylin już tak i paroma handlarzami też jak widzą wagę to się cena zmienia normalnie dziwne rzeczy.

LukaszNZUL    3

Jak narazie nie narzekam na Kobylin. Plus to jest właśnie to że płacą gotówką. Każdy z nich i tak zrobi że wyjdzie na swoje.

anusiak89    4

z zakładem z Goliny biernackiego nie polecam wspołpracowac , o swoje pieniadze dopominalem sie od maja do listopada w 2009r, kwota skromne 95 tys.zl byly to 24 byki, nadmienie ze sprzedawalem im 3 lata z rzedu i wywineli mi taki numer, a po kase upominajac musialem sie osobiscie ,przez telefon byla ta sama gadka ,,jutro puscimy przelew'' a ze jestem z pod elblaga , to mialem wycieczki po 350 km , w sumie 4 razy za kazdym razem po trochu przelewal, a pod jego biurem wjazdem do zakladu , pielgrzymki ludzi po pieniadze, cyrk, juz myslalem ze kasa stracona bedzie , mecenas mial sprawe brac, jedyne co wam moge poradzic z tego niemilego doswiadczenia to ze po uplywie terminu platnosci faktury odrazu dac upomnienie poleconym i ze kierujecie sprawe do sądu, my sie cykalismy czekalismy a oni sobie jaja robili . To tyle na temat panów biernackich

chudy123    2

Ja jeszcze takiego problemu nie miałem no ale jak biorą no to płacą gotówką i inaczej nie sprzedaje

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.