dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

jacoo81    1

300-500zł zalezy od sztuki

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

No to dużo nie chcą a skąd jesteście, bo ja kupuje jałowki mieszańce po 600, byczki hf ok.700 a mieszance no to od 700 do 800 zł, takie 8,9 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk992    3

Dziś pojechały dwie sztuki,zabrane z domu, czarno-białe ale naprawdę ładna budowę miały, ważyły 724kg i 701kg, dostałem po 7,50zł+VAT. potrącenie 6%, woj.Łódzkie, powiat Brzezinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simental10    0
Dziś poszły 4 sztuki MM ( jak mi się uda to wrzucę zdjęcia) waga 810-950 kg 8,9 z Vat okarmienie 6 %

 

Można wiedzieć ile takiego byczka trzymasz i co mu dajesz jeść oraz gdzie go sprzedajesz ? za taką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomparkiet    1

360*13.60=4896 to nie lepiej byś wyszedł na żywej wadze u nas za mm dają 8.5 do 9 zł 4896/8.5=576 tylko tyle on miał bo jak miał więcej to trochę jesteś w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simental10    0

Wystąpiły następujące błędy

 

Użytkownik dywcio nie może otrzymywać żadnych nowych wiadomości

 

Wiadomość nie została wysłana :(

Nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości :/ to może Ty spróbuj mi wysłać odpowiedź na moje pytanie, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk992    3

jerzyk a spzredalwales moze do zbyszka??? tego kolo dzaiłoszyna???

nie,nie zawsze odwoziłem do Zbyszka, ale tego z Bedonia;p a teraz taki gość z Pocwiardówki zabrał z domu, a cena taka sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

nas handlarze nie oferuja tak wysokich cen, max to 7,5 zl. Z tego co mi mówił skupujący z łukowa to handlarze wożą do łukowa bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

nie,nie zawsze odwoziłem do Zbyszka, ale tego z Bedonia;p a teraz taki gość z Pocwiardówki zabrał z domu, a cena taka sama:)

Ciołek ? Pawlowicz ? do Milexu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatakw    3

Witam.Mam zamiar sprzedać byka HF o wadze ok.700 kg na ile wybije się poubojowo ,czy to lepsza oferta bo handlarze nie dają więcej od 6.50 +VAT,jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Olewajcie handlarzy tyle wam powiem ;) Nie warto w żadnym wypadku tym darmozjadom dawać zarabiać. Poubojowo wyjdzie na pewno lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

Ciołek ? Pawlowicz ? do Milexu ?

o widze mój rewir, pierwzego nie znam ale jakis hanldlarz drugi również hanldlarz a trzeci nigdy mnie nie zawiódł. Dziś sprzedałem krowę 770 brutto netto 710 kg , cena 5,60 netto krowa dość ładna cb z domieszką hf. Zabieral znajomy. Jesli chodzi o Kruka z Bedonia "Zbyszko" u niego liczy się ilość po 1-5 sztuk bydła to kilka razy dzwoniłem miał przyjechać klasyfikator i do tej pory go nie ma.


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Z tego co ja się orientowałem to BM Kobylin tak jak Biernacki Golinka takie same ceny i płatność gotówką. Ale co jest najlepsze można powiedzieć numer roku. Kuzyn sprzedawał jałówki do Goliny (bodajrze po 6,30 plus vat za BBB) i najpierw dzień przed odstawą zważyliśmy je na mojej wadze i jak przyjechali po nie to okazało się że przez noc jałówka BBB schudła 33kg. Po interwencji kuzyna została z powrotem wpędzona do obory a kierowcy po krótkich oględzinach stwierdzili że coś zgubili od wagi normalnie masakra. Później wpadli do mnie po byka i jak usłyszeli że ważymy najpierw przez moją a później przez ich wagę to cena za kg spadła o parę groszy.Ja z nimi jeszcze nie miałem takiego numeru ale z BM Kobylin już tak i paroma handlarzami też jak widzą wagę to się cena zmienia normalnie dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Jak narazie nie narzekam na Kobylin. Plus to jest właśnie to że płacą gotówką. Każdy z nich i tak zrobi że wyjdzie na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak89    5

z zakładem z Goliny biernackiego nie polecam wspołpracowac , o swoje pieniadze dopominalem sie od maja do listopada w 2009r, kwota skromne 95 tys.zl byly to 24 byki, nadmienie ze sprzedawalem im 3 lata z rzedu i wywineli mi taki numer, a po kase upominajac musialem sie osobiscie ,przez telefon byla ta sama gadka ,,jutro puscimy przelew'' a ze jestem z pod elblaga , to mialem wycieczki po 350 km , w sumie 4 razy za kazdym razem po trochu przelewal, a pod jego biurem wjazdem do zakladu , pielgrzymki ludzi po pieniadze, cyrk, juz myslalem ze kasa stracona bedzie , mecenas mial sprawe brac, jedyne co wam moge poradzic z tego niemilego doswiadczenia to ze po uplywie terminu platnosci faktury odrazu dac upomnienie poleconym i ze kierujecie sprawe do sądu, my sie cykalismy czekalismy a oni sobie jaja robili . To tyle na temat panów biernackich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

Ja jeszcze takiego problemu nie miałem no ale jak biorą no to płacą gotówką i inaczej nie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj