GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

bialy2005    582

tam jest typowe miejsce dla koguta skłądanego a dla kogutów przykrecanych na stałe przygotowane sa otwory ze wstawionymi tulejkami gwintowanymi na dachu bardziej z tyłu


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

na samym rogu koło lusterka, w dachu są otworki i tam jest przykręcony uchwwyt składany. porozłożeniu wystaje jakieś 20cm pow dachu

Możesz go trochę opuścić na opasce, no i przykręć dobrze do dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

zegarowych


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ktoś może powiedzieć ile mierzy i na jakich oponach T5060 od ziemi i do najwyższego punktu na ciągniku, znaczy wysokość max bez kogutów, które chyba da się zdemontować? Bo mam rożne prospekty NH i na każym jest podana inna ta wartość, a jest ona dla nas bardzo ważna :rolleyes:

http://agriculture.newholland.com/poland/pl/Products/Tractors/T5000/Pages/T5060_modelversion.aspx

 

Ma te 253cm? czy więcej

Edytowano przez Pawel20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

Witam wszystkich użytkowników forum.troche czasu mnie tu nie bylo.ja mam swojego od kwietnia.ma narazie 30 godzin.co do spalania to nie jest żle,ale prawda wyjdzie dopiero w ciężkich pracach.z agregatem uprawowo-siewnym 3m radzi sobie bez problemu.wziolem mu jeszcze agregat ścierniskowy ajax 2,6m na sprężynach.na 5 klasie idzie dobrze.tylko trzeba dobrą glębokość ustawić,bo jak się przesadzi to będzie mial ciężko a trzeba sporo jechać.agregat musi płynnie chodzić na nierównościach.co do efektu pracy agregatu to nie mam zastrzeżeń.dobry prześwit,nic sie nie pcha,ściernisko zmieszane.planuje kupić mu pług 4*40(3+1).może ktoś ma taki do tego ciągnika?prosze o wypowiedzi.pozdrawiam

 

acha.co do koguta kris31 weż go sobie opuść niżej i będzie sztywny.też mam w tym samym miejscu.troche mi się to niepodoba ale już nic sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Czy w WOM jest jakieś sprzęgło przeciążeniowe. Dziś jak załączałem beczkowóz to własnie jakby coś przeskakiwało. Czy to tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

to jest miekki start wom po chwili strykanie ustaje. Dobra sprawa aby nie urwac wałków w maszynie :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Przy ilu Mtg są poszczególne przeglądy w Nh serii t5000? A najważniejsze przy ilu mtg czy tez godzin zegarowych jest pierwszy przegląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Pawel20 - na oponach 520 tył wysokość wynosi 260 cm bez kouta + jeszcze antena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Poszukuje cennika wyposażenia do Nh seria T5000 najbardziej potrzebuje cen;;

klimy

fotel pneu

miękki start wom-u

3 prędkości wałka

skrzynia DC

warto jest dopłacić do tego sprzęgła Power Clutch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Pawel20 - na oponach 520 tył wysokość wynosi 260 cm bez kouta + jeszcze antena.

No to ja bede musial garaz przebudowac bo z 10 cm zabraknie:)

A jak jest z promocja w NH? Trwa nadal czy sie juz skonczyla? Mam nadzieje ze tej jesieni tez bedzie bo mam zamiar zakupic NH T5060 za kredyt i wsparcie MR.

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

w nh nie maczegos takiejak dopłata do wyposazenia. dobierasz taka wersje taki kod zeby miała to co chcesz a zminic to mozesz chyba tylko opony zminajac kod oguminia i dorzucic jakies pierdoły typu zaczep automatyczny, lampy, obciaznki w koła. to jakie wyposazenei wypisałes to jest mozna powiedziec najlepsza wersja bez ehr wszytko co podałes jest w standardzie łacznie ze sprzegłem w przycisku bo w tej skrzyni 24x24 to standart. Cennika wyposazenie nie ma ceenik ciagnika jest ułozony pod dany kod wyposazenia.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Aaaa to już rozumiem. W JD tez sie wybiera comfort classic itp.

A czy T5050 z tym wyposażeniem za 167 to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

260cm dzięki wielki, garaż garażem pod chmurka by nie stał, ale pasowało by żeby przez cała oborę mógł przejechać. A własnie nie jest tak ze jak chce się coś zmienić z flagowego wyposażenia(np. opony) to cena niestety niewspółmiernie rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

opony mozna zminiac tylko nie mozna powiedzmy dołozyc ładowacza fabrycznego, ehr. z oponami z tego co pamietam mozna mieszac jak nie w fabryce to na placu :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Mam nakręcone 15 godzin , jak myślicie czy praca prasą belującą welger rp200 bez norzy będzie za ciężka, czy już można jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Za T5050 to wydaje mi się że to wygórowana cena.ja za T5060 dałem 170 tys.w tym roku.

Cena bez negocjacji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Mam nakręcone 15 godzin , jak myślicie czy praca prasą belującą welger rp200 bez norzy będzie za ciężka, czy już można jechać?

 

Kolega T5040 zaraz po przyprowadzeniu od dilera zaprzęgł go do prasy walcówki DF, w drodze do domu go dotarł :D

Edytowano przez Pawel20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Aaaa to już rozumiem. W JD tez sie wybiera comfort classic itp.

A czy T5050 z tym wyposażeniem za 167 to dobra cena?

Jakie sa najszersze dostepne opony w T5060? Dzisiaj w Raitech`u powiedzial diler ze chyba 520 tyl i 420 przod. No i mniej wiecej wycenil mi go w full opcji chociaz nie jestem pewien co do skrzyni jaka mial by miec ale chyba 24x24 na 200 tys netto wraz z ladowaczem czolowym Stoll.

Ciekawostka ze przemalowuja go na niebiesko, naklejaja zolto czarna naklejke NEW HOLLAND i tur fabrycczny :P Myslalem o Quick ale nie sprzedaja ich.

Jak myslicie cena przystepna? Oczywiscie byla to bez negocjacji, kazal mi mniej wiecej powiedziec tyle w banku do kredytu :)

 

Cena T 5050 165 netto, przednie obciazniki 400 kg, klima, fotel pneumatyczny, 3 predkosci walka, klima, skrzyni nie pamietam, opony 320 przod i 420 tyl, bez EHR typowy do opryskiwacza, aha radia nie mial :P

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

200 netto do T6020 w plusie może by i nawet wyrwał, wiec cena kosmos :blink: ale bez ładowacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ogólnie ceny kosmoc co podajesz. jak ja dałem 120 netto za t5040 + q45 za 23,5tys


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Mowilem ze poczekam do jesieni na promocje moze tez bedzie a diler wyskoczyl ze popyt duzy i watpi czy bedzie takze w tym roku.

Jak mowilem zeny bez nogacjacji, a moze i sam Raitech do najtanszych nie nalezy, nie wiem bo nie maialem okazji pytac u innych sprzedawcow.

Samego Stolla wycenil mi na 40 netto ale z osprzetem juz. Wszytsko wyjdzie pozniej w praniu jak konkretnie pojade ustalic cene ale narazie cierpliwie czekam na promocje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj