wojtek53

boczniaki

Polecane posty

wojtek53    0

Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z af. uprawia boczniaki bo interesuje mnie ta uprawa,podobno jest ona dosyć prosta i opłacalna. Może wiecie coś więcej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rastafarmer    0

Ja uprawiałem boczniaki na potrzeby własne :) Macie rację, uprawa jest na prawdę prosta :) a flaczki z boczniaków- niebo w gębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondomax    0

rasta jak je hodujesz? szczególnie interesuje mnie podłoże słyszałem że jest ważna sprawa z pH. opisz produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszoo    0

mój brat przerobił kawałek stodoły i boczniaki mu rosną ;)

podłoże kupuje gotowe kostki i tylko je wstawia na pułki później zbiera 2-3 rzuty opłacalność dokładnie nie wiem ale coś zostanie mówi że na pewno lepiej niż na świnkach :) a roboty przy tym to za dużo nie ma. Tylko on miał do czynienia z pieczarkami i ten jego budynek ładnie wygląda wentylacja ogrzewanie wilgotność... wszystko jest ale jest takich paru co do pustej obory powstawiali kostki też im coś rosło boczniak nie ma ponoć wielkich wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja uprawiałem boczniaki na potrzeby własne :) Macie rację, uprawa jest na prawdę prosta :) a flaczki z boczniaków- niebo w gębie ;)

 

mmm Flaczki :) Co do boczniakow to znajomy w kurniku choduje je podobno oplacalny biznes, ale trzeba kostce zapewnic dobre warunki, wilgotnosc, stała temp itd :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Dzisiaj  nie  sztuka  jest  coś  wyprodukować   tylko   sprzedać   ,  sam  kiedyś     uprawiałem  pieczarki  trzeba  było  się   nakombinować    jak  to  upłynnić  tym  bardziej  że  jest    to  towar   bardzo  nietrwały ,  sąsiad  który od  kilkunastu  lat  uprawia  pieczarki  parę    razy   przymierzał   się  do  boczniaka  ale  zaniechał  tej uprawy  twierdził  że  boczniak  ma  dużo  mniejszą  wydajność  z  metra  niż  pieczarka  poza  tym  słabiej  się  sprzedaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boczniak może tak ale pieczarki można dużo łatwiej sprzedać a tym bardziej pieczarkę brązową. Ja w okolicy jak się pytałem to nawet zainteresowanie było spore, oczywiście kwestia ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj