Hubcio235

Lamborghini lampo 60 czy warto?

Polecane posty

Hubcio235    0

Witam zastanawiam się nad kupnem ciągnika głównego kuca tylko nie jakiegoś wielkiego tak w mocy 55-65 i właśnie w oko wpadł mi lamborghini lampo 60 będzie robić praktycznie wszystko tylko oprysk i nawozy zostawiam starej c330 ale 1 ciągnik to mało a nie chce kupować starej 60.
I dlatego co mówicie o tym ciagniku i ewentualnie propozycje innego w tym przedziale mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

mam same roller 70 I jak najbardziej polecam bardzo male spalanie, naped na 4 swoje robi przy tym jest zwinny I skretny, wszedzie nim wjedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubcio235    0

9ha z czyms swojego i jak będzie 2 ciągnik to blisko mnie jest nieco ponad 10ha które mam okazję wziąść w dzierżawę a nawet zakupić ale to ryzyko bo bez targowania kładę 500 i mogę brać dokładnie to jest tam około 11,70ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeladnik84    1

Kolego ciągnik świetny i wytrzymały tylko przed zakupem kontrola zwolni przód - czy olej nie ma opiłków metalowuch i czy nie ma tam smaru już zamiast oleju, sprawdzenie ogrzewanie - oddzielna prądnica na to idzie, jak dziąła rewers - synchronizatory często są w tych maszynach wymieniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj