1rajdzik

RAUCH Komet

Polecane posty

Barbatoos    2

Mógłby ktoś podać tabele wysiewu do Rauch ZS 600 n? Nie mogę znaleźć na stronie raucha.

Ok, znalazłem. Problem w tym ze po niemiecku :( Pomoże ktoś go rozpracować?

Edytowano przez Barbatoos

ftl    9

Rauch ZSA 450 - poszukuje książki do wymienionego rozsiewacza. Czy ktoś z forumowiczów posiada? 

kamil5421    12

Posiadam oryginalne tabele wysiewu do Rauh Komet ZS 600 N . wydaje mi  się że powinny pasować 

Wiadomość z agroFakt.pl

ftl    9
15 godzin temu, kamil5421 napisał:

Posiadam oryginalne tabele wysiewu do Rauh Komet ZS 600 N . wydaje mi  się że powinny pasować 

A czy mógłbyś podzielić się nimi?

lisiur81    0

Witam, mam pytanie do użytkowników kometa, gdzie można dokupić cześci do niego, zasuwki, tulejki tam tez idą chyba, takie gumy nazywa się to chyba zsyp ? z góry dzieki, pozdrawiam

ftl    9

Witam

Wpisz w google  "części Rauch komet" i zobacz co ci się pojawi. Podejrzewam że każdy większy sklep rolniczy może sprowadzić zamienniki lub oryginały z tym że musisz mieć nr katalogowy.  W razie większych problemów zawsze można zwrócić się do producenta. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RolnikMateusz
      Chciałbym sie spytać który lepiej sie opłaca rozsiewacz nawozu (jednotarczowe)
      Motyl jest lepszy
      Czy lej
      tu macie rozpisane o nich
      http://www.rolnicze-maszyny.pl/rozsiewaczl.php
    • Przez Minkes
      Witam! Szukałem ale nie znalazłem... Podpowie ktoś jak łatwo zmienić taśmę w rnp/rcw? Taśma zgrzana na okrągło.
    • Przez Mateusz100
      Witam mam pytanie czy rozsiewacza amzaone za f lub ZA U były malowane tylko na zielono i reszta na pomarańczowo czy tależe w ZA U cą czerwone bo wydaje mi sie ze są czerwone ale nie moge znaleźć takiej farby czerwonej do amazone jak szukam tylko zielone są i pomarańczowe? Czy poprostu wydaje mi sie tylko że tależe sa czerwone bo farba wyblakła przez tyle lat a tak naprawdę są pomarańczowe?
    • Przez karol
      Niedawno kupiłem rozsiewacz BOGBALLE L2 może ktoś z Was ma podobny?? co sądzicie o tych rozsiewaczach?? Kolega ma podobny tylko, że starszy jest z niego zadowolony dlatego też kupiłem a Wy co o nich sądzicie??
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj