Skocz do zawartości
swir12

Ursus c360 3p awaria

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
swir12    0

Witam ,mam problem pojechalem zrobic orke w pole i podczas jednego z przejazdów usłyszałem huk, wyszedlem z ciągnika zobaczyć co sie dzieje , uslyszalem dziwną jego pracę dym ciemny w duzej ilosci i gdy zorienotowalem.sie ze stalo sie cos niedobrego w tym momencie chcialem podnieść plug i.zjechać z pola , podczas podnoszenia pompy traktor nie mial mocy i sam zgasl , proba ponownego odpalenia byla juz mizenrna , kreci.kręci w końcu odpali ale nigdzie nie pojedzie bo nie ma mocy, prosze o pomoc w diagnostyce awarii.

akmaly    238

Ja pomogę Ci tylko tyle - wezwij mechanika!!!

Zaraz posypie się zgadywanka jak na targu ale nic Ci to nie da jak się nie znasz, a widać że się nie znasz bo pytasz co się stało:)

Wiadomość z agroFakt.pl

swir12    0

Ok dzieki Panowie za pomoc , co do mechanika bez niego sie nie obejdzie po prostu chcialem sie na gorąco zorientować co moglo sie stac . Pozdrawiam

Adi96    1167

Na moje spostrzeżenia możliwe że to wał.Olej spuszczasz misa w dół  i wszystko się wyjaśni

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeron59
      Witam ostatnio w moim 3095 wyjełem jeden akulumator zeby go podładowac. po paru dniach odpaliłem ciagnik ale nie działa dynashift oraz nie palą sie kontrolki od przedniego napedu i wom .Prosze o pomoc
    • Przez 235Ferguson
      Witam,
      Pilnie potrzebna pomoc. Jaką polecacie uszczelkę pod głowicę do Masseya 235? Kolejny raz po 2 latach od naprawy "przedmuchło" mi uszczelkę. Zastanawiam się czy miedzianą czy jakąś inną? Proszę o rozsądne odpowiedzi. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam
    • Przez Rogalski021091
      Witam.  Mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo ja już się poddaje. Mam następujący problem. Pacjentem jest fendt 412 vario gdy chcialem nim ruszyć dokończyć orke wyskoczył mi błąd 4.1.A1 4.1.A5 i nie mogę nim ruszyć z miejsca (z czego doczytałem na forum te błędy odpowiadają za nastawnik skrzyni). Dodam że czujnik jakby widzi zakresy a i b a także n(luz) lecz gdy chce ruszyć dzoistikiem wyskakuje błąd i odcina skrzynie. Zdjąłem koło kostki dochodzące oczyściłem i spryskałem kontakt sprejem. Ciągnik nie był (przynajmniej u mnie) ani zalany lecz wiadomo jaka ostatnio pogoda słoneczna... Sprawdziłem też bezpieczniki i wygląda na to że wszytsko jest ok. Nie wiem co dalej dzwoniłem po fachowcami i każdy nabiera wodę w usta i że oni bez podłączenia komputera nic nie zrobią a jak próbuje przynajmniej dopytać się o koszta dojazdu i diagnostyki to jak to mi panowie powiedzieli że od 200 do 1200 w zwyż... Co może być winowajca tej usterki? bo ja już wyczerpałem limit swojej wiedzy a dalej boje się sadzić pazurów bez głębszego rozeznania... Uszkodzony kabel nastawnik ? Ręce opadają pomocy... 
    • Przez Ares1x
      Cześć, jakie są ceny wymiany skrzyni biegów w Fendt'ach Vario? 
    • Przez RolnikJakub
      Witam.                                                             Jak  to naprawić ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.