mariusz4321

Awaria czujnika strat LH Agro 865

Polecane posty

mariusz4321    98
Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że po zimie czujnik nie działa- wskazówki nie odchylają się. Wszystki przewody i płytki w puszkach są sprawdzone. W poprzednim sezonie układ działał do samego końca żniw. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvelektronik    24

Nie wiem jak działa dokładnie ten system pomiaru ale  sprawdził bym napięcie zasilania  czujników  strat jaką ma wartość i czy wo gule jest. Trzeba rozszyfrować  jakie sygnały  wchodzą i wychodzą z czujnika w claas-ie lexion  405  jest tak masa, sygnał, zasilanie może  tu jest podobnie.

Stuknięcie w płytkę czujnika powiano wywołać impuls na jego wyjściu najlepiej było podpiąć  oscyloskop i obserwować ale może na mierniku analogowym

też by coś zauważył tak ja bym zrobił ale nie miałem  do czynienia z tymi systemami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Matik7171x
      Witam. Mam problem a mianowicie w moim ciągniku Renault Ares świeci się tak delikatnie kontrolka od alternatora. Nie działa EHR. Czego to może być przyczyna?
       
    • Przez Hibi1990
      Witam z racji tego że próbowałem dopytać o tura agro max  am30e i nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi postanowiłem założyć nowy wątek.  Przymierzam się do zakupu takiego ładowacza i potrzebuje trochę opini.
      Jak wam się spisują te tury Am30e, chodzi mi o wytrzymałość, jak wysoko podnosza, wykonanie tura i o wszystkie opinie. Ma być zamontowany na Ursus c360. 
    • Przez Kawasaki
      zamiast czujnika orginalnego predkosci w case 5140 czy jest zamiennik oczywiscie dużo tanszy?
    • Przez bartek1992
      Witam wszystkich . Wybieram się na targi rolnicze w Nadarzynie. Ktoś  już był bądź się wybiera ? czy wstęp jest płatny jakieś bilety trzeba ?
    • Przez Baldek
      Witam,chciałbym zakupić pług marki Agro Tom z Pogorzeli model DSH 5 obrotowa na zabezpieczeniu hydraulicznym ,ma ktoś, polecacie???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj