Zaloguj się, aby obserwować  
garek

Potrzebuje na gwałt ciągnik pomocniczy nowy 90- 100

Polecane posty

garek    155

potrzebuje kupic ciągnik typowo pod opryskiwacz ( rau ikarus 2800 i pod rozsiewacz nawozu ) o mocy między 90 a 110 km. Moja 1012 nie daje rady sama myślałem na NH tdd dodam że możę to być prosty traktor i cena ma znaczenie strategiczne. Jakie inne marki wchodzą w gre ?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Zetor Proxima 11441, ostatnio był o nim ciekawy artykuł w Farmerze. W artykule pisali że sprawował sie bardzo dobrze.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

zależy na cenie, ciągnik może mieć skrzynie mechaniczną, musi mieć klime. A ile tak Proxima może kosztować ?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Na gwalt to wzialbym dziewczyne:)) a tak na powaznie to zastanow sie na jd z serii 6x20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

napisał że chce nowy i tani, a Ty mu stary i drogi proponujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Seria John Deera 6020 nie jest stara. Jak dla Ciebie to ja proponuję Zetora Forterrę 9641. Będzie on przystępny w cenie oraz jest to prosta seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Napisz ile masz kasy bo tak to można wyliczać i wyliczać.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal83    0

może Agrofarm 100 jest to fajny i prosty ciągnik cena ok 150 tyś brutto dopłacisz jeszcze z 8 tyś i będzie klima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Ja proponuje Fortere 9641 lub 10641 w miare proste traktorki , jak się cos rozwali to sam zrobisz, no i jeszcze nie palą zbytnio dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
Napisz ile masz kasy bo tak to można wyliczać i wyliczać.

wlasnie napisz ile chcesz przeznaczyc na zakup to wtedy bedzie konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

do 110 netto więcej nie znajde ani złotówki ale wolałbym wydac 100


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Seria John Deera 6020 nie jest stara. Jak dla Ciebie to ja proponuję Zetora Forterrę 9641. Będzie on przystępny w cenie oraz jest to prosta seria.

stary w sensie używany, bo jest już w sprzedaży seria 6*30. A jeśli chodzi o tani ciągnik pomocniczy to Case jx 90, w miarę tani, zwrotny i ogołocony z elektroniki w standardzie za cene niecałe 100k plus jakies 5k za klime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Polecam agroplusa/r2/dorad z sdf za model 87 (87km power bust że ponad 90km na wom) więc w wersji nauboższej jak siębędziesz dobrze targował kupisz za 110 tyś BRUTTO, a wersja najuboższa różni się tylko kabiną taką jak w starszych lampo/roller, ciągnik lekki za wąskie koła dużo niedopłacisz, a chyba do opryskiwacza idelany (lekki zwrotny) dołożysz 5 tysi masz klime czyli w 100 tyś netto się zmieścisz, na siłę możesz próbować również r3/explorer za 100 tyś netto powinien się udać po wielkich targach (wersja target tak jak wyżej), uwazam że najrozsądniej kupić coś zachodniego ze względu na kożystny ku temi kurs euro, new hollanda td kupisz może i taniej ale lepiej case jx bo podobno montowanych ma więcej podzespołów w austrii, ale agrofarm lub r3 wydaje mi sie być solidniejszym i przede wszystkim nowocześniejszym ciągnikiem

 

 

ps. jak szukasz na gwałt a hajs w kieszeni to szukaj po placach co jest i targuj do upadłego, z tymi sdf to może być ciężej coś na placu trafić ale case jx lub nh td to powinieneś znaleźć, a tak na zamówienie i aktualnie to pewnie realizacja na jesień bo w sierpniu fabryki stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Ja też bym polecał Ci Deutz-fahr lub Case jx 90 a jak to nie, to bym wziął Zetorka też dobry ciągniczek.pozdro


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A może coś z Belarusów przykładowo model 952 moc silnika 90 koni spokojnie kupisz go do 100 tys. Jednak zaproponował bym Ci osobiści Case JX1095N ciągnik o mocy 95 koni z tego co pamiętam z ostatnich cenników które oglądałem to koszt tego ciągniczka to 95 tys zł jedyną wadą jest to że mam napęd 2x4.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30
Ja proponuje Fortere 9641 lub 10641 w miare proste traktorki , jak się cos rozwali to sam zrobisz, no i jeszcze nie palą zbytnio dużo.

 

forterra do opryskiwacza? a nie za ciężki? do prac typu pryskanie, czy rozsiewanie nawozu lepszy lżejszy ciągnik ze względu na ugniatanie gleby, to nie ciągnik do pługa, też bym polecił td95d lub explorer3 100 target lub coś z rodzinki sdf group,

a czemu 1012 nie daje rady? jaka jest przyczyna wymiany ciągnika? przecież ten ciągnik ma prawie 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Rozważ jeszcze Kubote ME9000. Kubota jest bardzo zwrotna więc doskonale będzie sie nadawać do opryskiwacza.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

ja polecam ci nh td 5050 95km, prosty ciągnik, full mechanik, proponowali mi go za 105 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja proponuje kubote ME 9000


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

moja 1012 poprostu się zajechała :) we wtorek i dopiero w piątek ją skończyliśmy a teraz się musi docierać. Musze mieć w pogotowiu zmiennika nie może być tak że opryski stoja bo ja nie mam czym jechać


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj