to żaden rarytas przy tych kosztach. Już kilka lat temu pieczarkarnie płaciły po 250 zł/t.
Właśnie zjechałem z pola. Dziś 400 belek po Kronce Comprimie zrobione. jeszcze jutro z 300 i można handlować.
I żeby nie było ,że na widłach poniesiesz, dobite konkretnie.