Pola brony
 

Pola brony

  • 3276 wyświetleń

Robota powoli idzie do przodu :)



Z albumu:

Matiasowe fotografie

  • 78 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 368 komentarzy obrazka

Informacje o zdjęciu Pola brony


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • darkrafal
  • 24 119

jeśli chcesz na lata to się opłaca. około200zł pole bez roboty oczywiście. ale płaskowniki 45/10 i 40/10 a nie 30/8

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias95
  • 80 1201

Jasn0e że się opłaca. Może jakby się kupowało gotowe, to mniej by się zapłaciło, ale jaka jest ich wytrzymałość? jak długo będą proste? Te brony akurat są robione na zamówienie i jak widać klientowi też się opłaca dać parę złotych więcej :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotruniu25
  • 3164 13683

Mam brony rolex czwórki dwa lata i jakoś mi się nic nie pogięło ani popękał. ;) I nie pisze że nowe bony są słabe albo nie wytrzymało jak takich nie masz.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • krzysiek1979
  • 328 1841

Wszystko zalezy od ceny jak masywniejsze to i drozsze .W moich sa plaskowniki 50x10 oraz 45x8 nic sie nie gnie a opuszczone i docisniete robia robote i jest co ciagnac .Kolega ma 12 polowe (6 i z tylu 6)waga grubo ponad 2 tony to masey 180KM  steka .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias95
  • 80 1201

Ja nie mówię, że wszystkie są słabe. Widziałem wiele nowych bron i prawie w każdej rozwiązania były tragiczne i robione z "papieru"

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Karol
  • Mentos223
  • 209 2316

Wystarczy że widziałeś na żywo moje brony z demarolu co się do niczego nie nadawały dobrze że już sprzedane ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Sadek
  • 1123 9680

Pole  20 płaskownik 50*10 przód 60*10 cena brutto 390 zł/brutto z kpl. łańcuchów, waga 58 kg sztuka.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Sadek
  • 1123 9680

Wszystko zalezy od ceny jak masywniejsze to i drozsze .W moich sa plaskowniki 50x10 oraz 45x8 nic sie nie gnie a opuszczone i docisniete robia robote i jest co ciagnac .Kolega ma 12 polowe (6 i z tylu 6)waga grubo ponad 2 tony to masey 180KM  steka .

 

Kolego mam 10 i chodził w nich U-1004, teraz NH T6,165 ich nie czuje.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • stop
  • 95 384

Wystarczy że widziałeś na żywo moje brony z demarolu co się do niczego nie nadawały dobrze że już sprzedane ;)

Tak się składa, że mam brony z firmy Demarol, 5- polowe, ząb 14cm i ogólnie sprawdzają się. Wiadomo znajdą się niedociągnięcia jak we wszystkim, ale napisz co z nimi było nie tak, że się "do niczego nie nadawały. Może użytkując takie brony na coś powinienem uważać w przyszłości?

Więcej o tych bronach pisałem tutaj w specjalnym temacie zapraszam do wymiany zdań:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/64216-brony-firmy-demarol/

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj