kucharz457

Opryskiwacz RAU komputer QUANTOTRON TX dwie ikony od czego???

Polecane posty

kucharz457    1

Witam  potrzebuje pomocy posiadam opryskiwacz Rau z komputerem QUANTOTRON TX 

są tam dwie ikony nie wiem od czego, żadnej reakcji nie zauważyłem może toś posiada przy swoim  i powie od czego są czy są wogóle istotne,przydatne.

chodzi mi o klawisze z prawej strony na dole . ten z belak i ten z opryskiwaczem(dyszlem)

20180923_205845.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z dyszlem to sam sobie odpowiedziałeś. odpowiada za kopiowanie śladów ciągnika, skretny dyszel na hydraulice. A ta druga to pewnie od stabilizacji wymuszonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharz457    1

To chyba cos nie dziala z ta  stabilizacja... bo czy tak czy tak ramiona pracuja swobodnie, a dyszel nie ma hydrauliki,  jest zawieszany na cięgłach i kopiuje slad za ciagnikiem, moze komputer byl kiedys wymieniany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiety77    1

Witam mógłbym prosić o przesłanie instrukcji do RAU-QUANTOTRON TX. W sprzedaży są obecnie niedostępne a bardzo ja potrzebuje. 
 

przemyslawswiatek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez Mecha
      Witam, posiadam opryskiwacz krukowiak heros 400l 12m, który ma współpracować z c330m. Opryskiwacz na pusto waży 230kg. Więc zalanie go do 400l +15l zbiornik do płukania układu może spowodować, że będę oglądać niebo. Ile wystarczy dołożyć obciążników do tych 2 oryginalnych przy przednim zaczepie?
    • Gość konteno
      Przez Gość konteno
      Witam . Nabyłem w cenie złomu używany zespół : silnik spalinowy motori minarell z pompą oopryskiwacza annovi reverberi . 
      Czy ktoś na podstawie zdjęć potrafiłby dojść modelu pompy i silnika (ich parametry) oraz czy to pochodziło z jakiegoś opryskiwacza ? czy raczej pracowało luzem/solo 
       





    • Przez rolkam72
      Witam wszytkich. Właśnie jestem przed zakupem nowej pompy do opryskiwacza biardzki 400l i tu pytanie.
      Jakiej firmy najlepsza byłaby nowa pompa.Słyszałem rózne opinie  Biardzkich nowych pompach i teraz właśnie takie pytanie jaka firma żeby to trochę pochodziło a nie oddawać na gwarancje po 20 ha oprysku ( słyszałem o takich przypadkach) .Może ktoś właśnie ma podobne doswiadczenia chętnie skorzystam z rad innych .
      Ma to być pompa od 100 do 120l/min wydajności 
    • Przez Paweł_478
      Witam mam problem z opryskiwacze hardi 1000l 15 m nie uzyskuje ciśnienia nawet do 2 bar nie wiem gdzie można szukać problemu pompa jest sprawna model opryskiwacza to LX1000/15 proszę o podpowiedzi gdzie mam szukać problemu z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj