tomek9149

Komornik u rolnika nowe przepisy

Polecane posty

tomek9149    0

Witajcie. mam takie pytanie co was do wiecie o nowej ustawie o egzekucji komorniczej. mam byc mniej bolesna. jak to wygląda w rzeczywistości co może zabrać a czego nie może?. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariusz3v
      Witam, czy spotkał się ktoś z sytuacją,że musi oddac pieniądze które otrzymał na ''młodego rolnika''??? W moim przypadku 75tys. + odsetki, wynoszące 10tys. przez dwa lata.
    • Przez filp3090
      Witam. Wiele razy słyszalem ze ktoś kupil ciągnikna jakieś dotacje z ue albo kilka sprzętów w ramach jakiegoś programu albo dofinansowanie jakieś okolo 50 tys. zł .Chcialbym skorzestac z takich mozliwości ,ale nic na ten temat nie wiem . Jakby to bylo potrzebne komuś to mam 17 ha swoich i ok 15 ha dzierrzaw. Prosze o oswiecenie mnie wtych sprawach . Z gory dzięki
    • Przez mi3p
      Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,
      Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z . Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.
       
       
      Kto się wybiera?
    • Gość PP61
      Przez Gość PP61
      Jaki można kupić opryskiwacz z dotacji na Młodego Rolnika mając 21 ha = 13 ha swoich + 8 ha dzierżaw?
       
      Czy dałoby radę kupić opryskiwacz o pojemności 2000 l czy jest on jakoś przydzielany według ilości hektarów?
       
      Piszcie co o tym sądzicie.
      Czy ktoś z was kupował opryskiwacz z dotacji Młodego Rolnika?
      Ew. jak to wygląda z rozsiewaczem do nawozu? Unia Premium 500 by przydzielili?
    • Przez ziom558
      witam mam pytamie , czy sa gdzies prowadzone albo bendo prowadzone kursy na rolnika w okolicach Leśnej Podlaskiej. Bialej Podlaskie , albo Jabłonia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj