News
tomek9149

Komornik u rolnika nowe przepisy

Polecane posty

tomek9149    0

Witajcie. mam takie pytanie co was do wiecie o nowej ustawie o egzekucji komorniczej. mam byc mniej bolesna. jak to wygląda w rzeczywistości co może zabrać a czego nie może?. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zmotoryzowany12
      Słyszeliście już o nowych dopłatach bezpośrednich?Co o nich sądzicie?
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Przez mumio
      Zdarzył się wypadek (dość głupia sytuacja), rolnik zostal uderzony przez koguta w żylaka. Żylak pękł, rozlał się i leczenie już trwa ogólnie drugi miesiąc. KRUS został powiadomiony na drugi dzień jednak to jest hodowla do własnych celów (dwa koguty i kilka niosek) i nie jest zarejestrowana. KRUS na podstawie tego odmawia przyjęcia wniosku o odszkodwanie. Czy można jakoś jeszcze dochodzić odszkodowania w tej sprawie? Rolnik ubezpieczony jest także w drugim ubezpieczycielu i tam bez problemu wypłacą odpowiednią kwotę na podstawie dokumentów.
    • Przez dami82
      Dostałem dzisiaj norm i wymogów obowiązujacych od 2015r. Zaciekawił mnie pewien artykuł(załącznik 2) z czego wynika ze usytuowanie kopca z kukurydzą w innym miejscu niż dotychczas mija się z celem i jest wręcz nie wykonalne w moim przypadku. Więc jeśli to wejdzie w zycie(a wejdzie od 1 stycznia 2015r) to będę musiał zrezygnować z bydła i nastawic sie na produkcje prosiąt. System koniecznie będzie bezściółkowy na z powodu norm unijnych nie mogę sobie pozwolić, a i chciałbym zadać pytanie czy w ogóle mogę sobie na taki pozwolic ponieważ chlewnia jest usytuowana 10metrów od rzeki i 30 od sąsiadów? Budynek ma 15 metrów długości i 10 szerokości i 2,5m wysokości od podłogi do stropu. Jaki byłby koszt przeróbki tego budynku jeżeli miałby sie odbywać caly cykl rozrodu 20 macior i chowu tych prosiąt?

• Przez jaroWM
      dziś na Polsacie w Wydarzeniach była historia rolnika spod Mławy, któremu komornik wywiózł na lawecie ciągnik.

problem był taki, że mieszkał on pod nr. 42, a dłużnik 42A...

Białorus został sprzedany za połowę wartości zanim sąd zabronił tego.

nóż w kieszeni się otwiera, jak z człowieka można w człona zrobić. teraz niech buja się biedak po sądach latami i dochodzi swego...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.