kuba24051

Egzamin R3 - styczen/luty 2017

Polecane posty

withanight    1108

Takie rzeczy powinni w szkole wiedzieć...
Każda szkoła dostaje wytyczne co ma przygotować na czas egzaminów, na tej podstawie można się domyślić co będzie na egzaminie.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Mimo wszystko chyba ktoś Cie do egzaminu przygotowywał.

Nie wiem ile w tym prawdy ale możesz mieć przygotowanie paszy chyba dla bydła i czyszczenie boksu. Moze jutro uda mi się czegoś dowiedzieć lub potwierdzic.

 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    472

nie nikt mnie nie przygotowywal jestem zdany sam na siebie.... bylbym Ci wdzieczny gdybys czegos nie dowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Niestety nie dowiedziałem się niczego konkretnego, tylko to o czym pisałem wyżej.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sony87    47

ma ktoś jakiś przeciek jakie pytania/co będzie na egzaminie ?

bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zabrał ktoś może ze sobą arkusz i mogłby podesłac skan lub zdęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś przynajmniej spisane poprawne odpowiedzi? kuba24051- jak mówisz, że masz 32 poprawne, to może podeślesz co i jak? chętnie też sobie sprawdzę.. bo łatwo nie było 

Edytowano przez jankowalski_195872

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak pamiętasz jakieś prawidłowe odpowiedzi, to proszę napisz, bo słabo mi poszło i próbuję cokolwiek sobie przypomnieć, żeby mieć pewność, że zdane ;) bo na razie takiej pewności nie mam :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    199

Nooo też mi się wydaje że trudniejszy byl niż poprzednie. Ale mimo wszystko ciężko by było chyba nie zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez olasiwa90
      Witam, czy ktoś zdaje może teraz  egzamin w Rozprzy? 
      Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Agnieszka1997
      Dzień dobry, chciałabym zapytać o egzamin rolniczy praktyczny... Strasznie się stresuje, nic nie mam wspólnego z rolnictwem, edukuje się na kursie online czekam na egzamin teoretyczny państwowy jak na szpilkach choć wiem , że dam radę się wyedukować z materiałów pobranych na kursie, najbardziej boję się praktycznego... Mam pytanie co do wagi , która jest używana na egzaminie praktycznym czy jest to waga odważnikowa czy elektroniczna. Dziękuje za odpowiedź! Pozdrawiam wszystkich rolników/ rolniczki , a także przyszłych rolników!
    • Przez JagodaG1234
      Witam, czy ktoś zdaje egzamin w czerwcu? Ja mam 6.06, może ktoś zdaje wcześniej?
    • Przez krzysztoffo
      Witam tak jak w tytule ,czy ktoś uczestniczył w takim kursie zdalnie ,jak to wygląda ,czy trzeba potem gdzieś się zgłosić ,czy wszystko można załatwic praktycznie z domu ?
    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj