Skocz do zawartości

Renault 113.14TX + Eylert + D-83 + rozwijacz bel

Zestaw do zwożenia bel. Na pierwszą przyczepę wchodzi w dwóch warstwach 30 bel 120x120, na drugą 18. Chwytak na polu służy do podwożenia bel z dalszych zakątków i bardziej mokrych kawałków do ładowarki, a w drodze powrotnej zabiera 1 dodatkowa bele.


  • Like 1

Informacje o zdjęciu Renault 113.14TX + Eylert + D-83 + rozwijacz bel

Zrobione z Sony Ericsson J10i2

  • 3,6 mm
  • 1/30
  • f f/2.6
  • ISO 80
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

3 komentarze

Rekomendowane komentarze

Niby na jakiej podstawie? Jest to maszyna rolnicza przeznaczona m. in. do transportu bel. Jeśli tak uważasz, to podaj mi proszę podstawę prawną.

 

Pomijając już wszystko inne, w razie "W", tak jest po prostu bezpieczniej - w co wolałbyś walnąć osobówką? W belę, czy w pusty chwytak?

  • Like 2

dla samochodu od pewnej prędkości to w sumie jedna chwała :) ważne żeby świateł nie zasłaniał ;) raz widziałem delikwenta co miał na turze bodajże przy ursusie 912 lub podobnym (nie zdążyłem się przyjrzeć)belę kiszonki i żeby świateł nie zasłaniać podniósł ją na maxa do góry i grzał po ulicy w opór :)

  • Like 1

W dzień bez świateł mijania to pół biedy, a pozycyjnych i kierunkowskazów bela nie zasłania. W chwytaku na ładowarce też mi się zdarza belę wozić, ale to wtedy nisko. Rzadko tak robię, w zasadzie tylko wtedy, jak miałaby zostać jedna bela na polu. A na ten sezon będzie już inny chwytak na przód, na 2 bele, tylko muszę zrobić (jak skończę, to wrzucę zdjęcia).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×