Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

VitalFields teraz tańszy dla gospodarstw większych niż 40 ha!

blog-0965601001489736059.jpg


VitalFields jest aplikacją wspomagającą rolnika w efektywnym zarządzaniu gospodarstwem, niezależnie od jego wielkości; jej głównym zadaniem jest zatem pomoc w prowadzeniu księgi pola, ewidencji wykonanych zabiegów agrotechnicznych, użytych środków ochrony roślin czy w tworzeniu kosztorysów. Ponadto aplikacja posiada opcję „lustracja”, która pozwala na przechowywanie zdjęć z upraw, co może przydać się np. w doborze odpowiedniego terminu zabiegu. Wysoka funkcjonalność systemu przekłada się na jego popularność – do tej pory ponad 3000 rolników zdecydowało się na rejestrację swoich pól w VitalFields.

VitalFields jest dostępny zarówno z poziomu przeglądarki, jak i w postaci aplikacji na telefony komórkowe. System jest całkowicie darmowy dla posiadaczy gospodarstw o powierzchni do 40 ha.

Z systemu do zarządzania gospodarstwem VitalFields korzystają zarówno małe, jak i te największe gospodarstwa. Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby nasz produkt był jak najbardziej funkcjonalny i użyteczny, dlatego VitalFields tworzymy wspólnie z rolnikami.W ostatnim czasie podjęliśmy również decyzję dotyczą obniżki cen dla średnich i dużych gospodarstw, tak by nasz produkt był jeszcze bardziej dostępny – mówi Paulina Wiśniewska, przedstawiciel VitalFields w Polsce.

Nowy rok, nowe ceny
Dotychczas system Vitalfields był całkowicie bezpłatny dla rolników posiadających gospodarstwa mniejsze niż 40 ha. Posiadacze gospodarstw większych niż 40 ha za korzystanie z systemu Vitalfileds wnosili opłatę równą 5 zł rocznie za każdy hektar pola powyżej wskazanej wielkości. VitalFields w dalszym ciągu pozostaje darmowy dla gospodarstw do 40 ha, obniżeniu uległy natomiast ceny dla tych, którzy posiadają areał przekraczających ten pułap.

med_gospodarstwo_64125_508_275055.jpeg

Nowe ceny zależą od obszaru gospodarstwa – im większa powierzchnia, tym większa obniżka! Gospodarstwa o powierzchni 41–200 ha za korzystanie z systemu zapłacą teraz 3 zł rocznie za każdy hektar powierzchni powyżej 40 ha, gospodarstwa o powierzchni 201–2000 ha za każdy hektar powyżej 200 ha zapłacą 1,5 zł.

Przykładowe wyliczenie kosztu korzystania z aplikacji dla gospodarstwa o powierzchni 1000 ha wygląda teraz następująco: 200 ha × 3 zł + 800 ha × 1,5 zł = 1800 zł. Wcześniej opłata za korzystanie z pomocy VitalFields dla takiego samego gospodarstwa wynosiła 5000 zł.

Każdy użytkownik posiadający gospodarstwo o powierzchni powyżej 40 ha może ponadto skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego trwającego 28 dni, żeby w tym czasie zapoznać się z funkcjonalnością VitalFields i podjąć decyzję o kontynuowaniu współpracy. W najbliższym czasie planujemy również organizację cyklu szkoleń dotyczących korzystania z systemu Vitalfields, mamy nadzieję, że dzięki nim uda się jeszcze lepiej przybliżyć funkcjonalność naszego produktu – dodaje Paulina Wiśniewska.

Źródło: materiały firmowe
Foto: bobek620 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×