Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki agregat uprawowo siewny do Case Farmall 65A

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Magda_86

Magda_86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 11:20

Jaki agregat uprawowo siewny do Case Farmall 65A Witam planujemy zakupic agregat uprawowo siewny do Case Farmall 65A podkrecony do 75 KM. Ciagnik ma przod dobrze dociazony bo ma zalozony tur. Agregat ten mialby zapiety siewnik Poznaniak 2.7 m. Co polecacie. Jaki agregat zeby byl wytrzymaly a nie z plasteliny? Moze byc nowy jak i uzywany. Budzet max 8 tys zl. Ktora firma lepsza Zubr a moze Euro masz czy Armasz?

Musialby miec 2 rzedy dziabek czy 3 rzedy?

Wal Packera pewnie odpada? Musi byc strunowy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki agregat uprawowo siewny do Case Farmall 65A Dzisiaj, 16:05
  •  

#2 Share DARIAN

DARIAN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 11:29

Jaki agregat uprawowo siewny do Case Farmall 65A Agromasz,Grano System VENTO, dwa rzędy zębów, z przodu dzielony wał płaskownikowy, z tyłu wał rurowy, hydropak na dwa siłowniki ponieważ siewnik jest stabilniejszy.
Zapomniałem też dodać- belka zaczepowa automatyczna

#3 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 11:39

Koleżanko twój ciagnik podnosi 3000kg agregat zwykły 2.7m wazy jakies 700kg z wałem packera jakies 900kg siewnik jakies 350-400 do tego zasyp siewnika nwm ile wchodzi do siewnika moze z 200kg to juz masz 1500kg

Wiec jak go barziej nie dociazysz zapomnij ciagnik jest krótki i bedzie go bujac a jak rozłozysz siewnik to nie ma szans zebys zakreciła na polu rozłozonym nie mowiac ze jak wjedziesz w bruzde to przód powedruje do góry chyba ze chcesz złamac jak u mnie gosciu zetora tez z takim zestawem

#4 Share Magda_86

Magda_86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 11:57

Jaki agregat uprawowo siewny do Case Farmall 65A Czyli co 2.7 agregat za duzy? Chocby byl tylko z 2 rzedami dziabek i walem strunowym.

#5 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 13:33

nie za duży jak masz tura w łyche zapakujesz zboze lub ziemie i bedzie szedł tylko pewnie na nawrociach bedzie trzeba składac  

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Magda_86

Magda_86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 13:46

Jaki agregat uprawowo siewny do Case Farmall 65A Tylko jaka marke wybrac?

#7 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 15:34

Jaki agregat uprawowo siewny do Case Farmall 65A ja bym postawił na coś zachodniego tylko z zachodnich to będzie 2,5m lub 3m. ja mam kongskilde 3m wloka trzy rzędy Frączek i wał packera na średnie gleby super
graczek
ZETOR TEAM

#8 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 20:07

Co do marki, ja mam tolmet polon, ma masywny dzielony przedni wał, 3 rzędy łapek, wał packera, hydropak na 2 siłowniki. Maszyna masywna, jedynie minus za malowanie niektórych elementów ale to drobiazgi. Firma robi też lekki agregat 2 rzędowy bez przedniego wału. Tak jak mówią poprzednicy może być problem ze stabilnością pomimo tura. To dość mały ciągnik i trzeba będzie uważać żeby nie zrobić sobie 2 traktorów

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share KOVU

KOVU

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 07 wrzesień 2016 - 07:07

ja mam agregat z tej firmy http://www.skotarek-...owo-siewny.html tylko ze talerzowy ale przed zakupem swojego ogladalem te na zebach wykonanie ciekawe pare fajnych rozwiazan tez widzialem mianowicie podpory pod kola siewnika wykonane inaczej niz wszyscy producenci mozna je dopasowac do każdego siewnika waga maszyny wzgledna wiec ciagnik powinien bez problemu podolac