Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiata firmy Bin

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzys222

Krzys222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 11:07

wiata firmy Bin Witam, jak w temacie, chodzi mi o opinię na temat Wiat które produkuje BIN, wyglądają ciekawie lecz mają nietypową konstrukcję. ktoś posiada, może się wypowiedzieć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wiata firmy Bin Dzisiaj, 04:54
  •  

#2 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 21:54

wiata firmy Bin

Niestety nie miałem okazji widzieć tego z bliska ale konstrukcja dość ciekawa a najciekawsze jak dla mnie jest to, że łatwo można w miarę potrzeb taką wiatę rozbudowywać z biegiem czasu praktycznie w każdą stronę dokupując kolejne wiaty. Warunkiem jest przemyślane postawienie pierwszego modułu i oczywiście na tych wyższych słupach. Ciekawe tylko jak to się przedstawia cenowo. Dowiadywałeś się ile teraz kosztuje element takiej wiaty ?

#3 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 965 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 22:12

wiata firmy Bin a mnie zastanawia jak te 4 słupy wytrzymują cały dach 10x12

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Krzys222

Krzys222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 22:18

wiata firmy Bin jeden moduł bez ścian itp. to koszt około 34tys netto z montażem. wiadomo im więcej modułów tym cena wychodzi korzystniejsza. konstrukcja dosyć lekka pytanie czy trochę mocniejsza wichura i wiata gdzieś w polu się nie znajdzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 22:30

wiata firmy Bin

Konstrukcja przemyślana ale ta cena to zaporowa a do tego jeszcze koszt wylania betonowych stop pod słupy. Takie coś powinno kosztować maksymalnie 15 tyś. brutto ale wolą wyrwać jak najwięcej za jak najmniej zamiast zrobić przystępną cenę i wtedy powstawałoby dużo więcej takich obiektów na wsiach...a tak u jednych wszystko musi stać pod chmurką a inni muszą się zarzynać żeby ponosić koszty takich inwestycji.