Gość

Szukam kabiny do zetora 5211

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam! Szukam kabiny do zetora 5211 lecz takową w polsce ciężko znaleźć. Udało się komuś z was kiedyś takową znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Taka sama kabina jak do 7211, 7711, 7245 itd. Kabiny są choćby na allegro i olx, ale pewnie cena jest odstraszająca. Średnio koło 6 - 8 tys. Jak znajdziesz ciągnik do demontażu i sprzedający może mało świadomy to za 2,5 tys może udać się kupić.

 

 

Proszę jaka cena od handlarza:

 

http://olx.pl/oferta/zetor-kabina-5211-7211-7245-7011-7745-szeroka-orginalna-CID757-IDgfbep.html#5b75145c92

 

 

Edytowano przez utek

Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12222

do 6045 kupiłem u naglaka za 4 tys nową może nie orginał ale nie leje się na głowę i zegary traktor nie jest garażowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Idąc w tą stronę, to można założyć kabinę od c360, ale tylko te wysoko zawieszane, np Sokółka.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Witam! Szukam kabiny do zetora 5211 lecz takową w polsce ciężko znaleźć. Udało się komuś z was kiedyś takową znaleźć?

Trochę tańsza ale też kosmos :blink: https://www.olx.pl/oferta/kabina-do-zetora-CID757-IDi23vf.html#f4394c815f     Taniej już by było kupić jakiegoś zetora np.; 5011 z taką kabiną za 16 tyś przerzucić kabiny i 5011 sprzedać jakieś 2 tyś taniej. Za 14 pójdzie jak świeże bułki.

Edytowano przez adam8056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj