RolnikzPodlasia123

Prasa McHale V660 czy McHale F5500

Polecane posty

Witam zastanawiam się nad kupnem nowej prasy i jadąc do dilera sprzedającego prasy McHale myślałem o wyborze modelu V660 lecz sprzedawca mówił że jest droga w utrzymaniu w przeciwieństwie do F5500. Będę robił nią około 600 bel słomy 300 siana i 500 sianokiszonki i boje się że w F5500 mogą bele stawać w słomie... Mam złe przeżycia z walcową Metal Fachu... I chciałbym zapytać o opinie użytkowników parasy F5500 jak sprawuje sie w słomie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx_racer    127

Co tu porównywac walcową McHale z Metal Fachem. Walce w McHale mają inna srednice i są karbowane więc gwarantuje Ci że zadna bela nie stanie Ci w komorze. To jest całkiem inna technologia niż ta w Metal Fachu więc się o to nie boj. Znajomy ma taką prase McHale F5500 i prasował u mnie jak mi się moja prasa popsuła to robota szła aż miło :) Jesli prasa równiez do kiszonki to walcowa przeważa nad pasową więc ja bym polecał wlasniw tą F5500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

za mało bel słomy aby myśleć o pasówce, bierz smiało F5500 i bedziesz bardzo zadowolony, raz ze tańsza w zakupie a 2 w sianokiszonce walec najlepiej sie sprawdza, dodatkowo w F5500 masz automatyczne smarowanie łożysk a w V660 są tylko zgrupowane kalmitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

v660 tez i w sianokiszonce daje sobie radę na spokojnie :3 i jak najpierw myslales o pasowej to sie zastanow dobrze zanim zmienisz zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

..

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnoście prasy f5500. Mam ciągnik o mocy 110KM i nie wiem czy da sobie radę z tą prasą, może ktoś ma tą prasę i coś mi podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj