BartomiejKowalski

skup bydła rzeźnego

Polecane posty

witam mam do was proźbę i nie wiem czy w tym dziale powinienem dodawać o tym z góry przepraszam ale chodzi mi o to że jestem takim można powiedzieć naganiaczem bydła dla firmy Urbanek z Makowa mazowieckiego. na początku wszystko pięknie teraz jakieś kłamstwa bydła od cholery a nikt nie raczy odebrac a też mam z tego zysk. miał ktoś styczność z Panem Jarkiem Urbańskim bo ta firma cos przestaje mi się podobać liczę na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byk 7.50 plus vat za kapitalnego jałówki 7 plus vat krowy 5.60 plus vat jak zaczynali brać na moim rewirze to za hf 650 dawali po 7.40 plus vat a za mięsnego po 7.80 plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bydła ma od cholery bo bardzo dużo na naszym terenie kupuje. To że wali niemiłosiernie na wadze to już szczegół. Gadałem ze znajomym to na krowie próbował urwać 80 kg. Raz tylko mu sprzedałem i prawdopodobnie też mnie przekręcił bo byki wyglądały na ponad 700 lekko a u niego sporo brakowało do tej granicy. przynajmniej się nauczyłem że teraz tylko waga ogólna i koniec. Co jeszcze chcesz wiedzieć?

 

 

PS. Temat nie nadaje się do działu giełda a raczej " opinie i firmach "

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste. Przepłacał ale nie robił tego z życzliwości tylko rekompensował sobie dobrą cenę na wadze. Płatość to akurat nie ma problemu bo 2-3 dni i kasa była, u znajomych podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie kasa była na drugi dzień już. Tylko miał mały problem bo gdzie była waga nie wjeżdżał nawet po bydło. gdzieś wyczytałem że na mazurach też brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj