endzej

SAME SATURNO 80 4x4 Skrzynia biegów, manual

Polecane posty

endzej    0

Witam. Poszukuje części do skrzyni biegów do same saturno 80 4x4, lub informacji gdzie takie cześci kupie lub moge zamówić ( OLX i Allegro przeglądałem). Chętnie odkupie też manual do tego modelu jakby ktoś taki posiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollmed    0

Witam a co pan konkretnie potrzebuje do tej skrzyni i czy nowe części czy używane w razie informacji o nowe lub zamienniki to dzwonić 789381992 mamy szeroki asortyment czesci do wszystkich marek ciągników i kombajnów i całą uprawówkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzej    0

Potrzebuje trybu od biegu 2, tego który znajduje się na dolnym wałku, wszystkich łożysk oraz hamulca skrzyni tego podłączonego pod dzwignie sprzęgła. Tylko z racji braku katalogu częsci nie jestem w stanie okreslić dokładnie numeru seryjnego tych części.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzej    0

Niestety, dalej poszukuję części do skrzyni biegów do SAME SATURNO 80 nie synchro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollmed    0

niestety ale nie udało mi się namierzyć żadnego katalogu to tego same bez synchro  są katalogi tylko do synchro zostaje tylko jeśli pan poszukuje tych trybów to o wysłanie zdjęcia tych kół i wtedy cos bedziemy szukać bądz jakies numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj