endzej

SAME SATURNO 80 4x4 Skrzynia biegów, manual

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Same
endzej    0

Witam. Poszukuje części do skrzyni biegów do same saturno 80 4x4, lub informacji gdzie takie cześci kupie lub moge zamówić ( OLX i Allegro przeglądałem). Chętnie odkupie też manual do tego modelu jakby ktoś taki posiadał.

rollmed    0

Witam a co pan konkretnie potrzebuje do tej skrzyni i czy nowe części czy używane w razie informacji o nowe lub zamienniki to dzwonić 789381992 mamy szeroki asortyment czesci do wszystkich marek ciągników i kombajnów i całą uprawówkę 

endzej    0

Potrzebuje trybu od biegu 2, tego który znajduje się na dolnym wałku, wszystkich łożysk oraz hamulca skrzyni tego podłączonego pod dzwignie sprzęgła. Tylko z racji braku katalogu częsci nie jestem w stanie okreslić dokładnie numeru seryjnego tych części.  

Wiadomość z agroFakt.pl

rollmed    0

niestety ale nie udało mi się namierzyć żadnego katalogu to tego same bez synchro  są katalogi tylko do synchro zostaje tylko jeśli pan poszukuje tych trybów to o wysłanie zdjęcia tych kół i wtedy cos bedziemy szukać bądz jakies numery

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Matix_96
      Dziś kupiłem same laser 90 z 1991roku i chciałbym prosić o jakiś opis kontrolek i o opis układ biegów oraz dźwigni zmiany biegow.
      Gdzie sprawdza się poziom oleju w tylnym moscie? 

• Przez Rilock
      Posiadam problem z ciągnikiem marki Deutz-fahr Agrotron 90, przy rozgrzanym ciągniku gdy chcę cofnąć rozłącza rewers aczkolwiek nie wyświetla błędu tylko wydaje sygnał dźwiękowy. Po kilku próbach udaje się cofnąć. Prosił bym o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.
    • Przez Kolos1234
      Witam ,potrzebuje sprawdzić olej w skrzyni biegów w lamborghini 774-80 grand prix.szkielko znalazlem ,ale korka wlewowego i spustowego nie moge znalezc,czy moglby mi ktoś pomoc?z gory bardzo dziękuję.
    • Przez suffeks
      jazda na zającu bieg mi zaczął wyskakiwać ciągle, nie ważne czy przyspiesza czy zwalnia. wyskoczy na N i podczas jazdy wrzucę na bieg do przodu i jedzie i znowu za jakiś czas wyskoczy 
      poziom oleju dobry, nie ważne czy ciepły czy zimny 
      pomysły? 
    • Przez usiek93
      Wie ktoś może o nowej serii deutz fahr serii 5 G
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.