Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szlarnia-belgijka czy wybrać tunel foliowy

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share AndrzejGm

AndrzejGm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:03

Witam .Mam pytanie co było by lepiej postawić.Szklarnie-belgijkę   czy też  namiot foliowy.Bo kupiliśmy z kolegą szyby o wymiarach -szyby zespolone nadajace się do szklarni lub inspektów. 92x95 cm --23 sztuki 82x85 cm --30 sztuk 310cmx72cm--13 sztuk ..Ale ze ojciec kolegi nie pozwala stawiać  ze szkła  takiej szklarenki na jego ogrodzie  więc kupiliśmy dwie  konstrukcje namiotu 6x30metrow tanio po 1900zl.Szyby chcemy sprzedać za 600zł za wszystkie.Chcemy produkować rozsady na swoje potrzeby.Moze podam  adres mój 1lusia@gazeta.pl dla lepszego kontaktu.Moze ktoś jeszcze doradzi czy warto  folie na ten namiot  kupić za 400 zł niebieska oraz linie przez całą folie  z kogucikami nawadniającymi ..Mieszkamy w okolicach Inowrocławia.Pozdrawiam miło i serdecznie .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szlarnia-belgijka czy wybrać tunel foliowy Dzisiaj, 11:48
  •  

#2 Share AndrzejGm

AndrzejGm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 16:33

Zapomniałem dodać ze namioty kupiliśmy od  kobiety co likwiduje szklarnia a ma ich ok.20 sztuk.podam telefon kontaktowy do niej bo tez prosiła aby polecić znajomym.509 799 066  Toruń ul.Toruńska.Mozna sie powołać ze Andrzej z Inowrocławia podal wiadomość.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 20:41

Szlarnia-belgijka czy wybrać tunel foliowy Kolego ja mam same tunele tzn 30x7 i 30x9. Też produkuje rozsady dla siebie i nie myślę o szklarni co do foli to kup wielosezonowa