AndrzejGm

Szlarnia-belgijka czy wybrać tunel foliowy

Polecane posty

AndrzejGm    0

Witam .Mam pytanie co było by lepiej postawić.Szklarnie-belgijkę   czy też  namiot foliowy.Bo kupiliśmy z kolegą szyby o wymiarach -szyby zespolone nadajace się do szklarni lub inspektów. 92x95 cm --23 sztuki 82x85 cm --30 sztuk 310cmx72cm--13 sztuk ..Ale ze ojciec kolegi nie pozwala stawiać  ze szkła  takiej szklarenki na jego ogrodzie  więc kupiliśmy dwie  konstrukcje namiotu 6x30metrow tanio po 1900zl.Szyby chcemy sprzedać za 600zł za wszystkie.Chcemy produkować rozsady na swoje potrzeby.Moze podam  adres mój 1lusia@gazeta.pl dla lepszego kontaktu.Moze ktoś jeszcze doradzi czy warto  folie na ten namiot  kupić za 400 zł niebieska oraz linie przez całą folie  z kogucikami nawadniającymi ..Mieszkamy w okolicach Inowrocławia.Pozdrawiam miło i serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejGm    0

Zapomniałem dodać ze namioty kupiliśmy od  kobiety co likwiduje szklarnia a ma ich ok.20 sztuk.podam telefon kontaktowy do niej bo tez prosiła aby polecić znajomym.509 799 066  Toruń ul.Toruńska.Mozna sie powołać ze Andrzej z Inowrocławia podal wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

Kolego ja mam same tunele tzn 30x7 i 30x9. Też produkuje rozsady dla siebie i nie myślę o szklarni co do foli to kup wielosezonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ravo95
      Witam, czy uprawia z was ktoś warzywa pod tunelami foliowymi? Napiszcie kiedy pod nimi siejecie, kiedy zbieracie, czy przykrywanie czymś jeszcze oprócz folią oraz jak wygląda nawadnianie u was pod tunelami. Opiszcie tez w jaki sposób sprzedajecie z nich towar (pęczki czy w jakiś skrzyneczkach bo chyba nie na kg).
       
      Jeżeli temat był, to proszę o zamknięcie.
    • Przez hella
      Witajcie! Podpowiedzcie gdzie można ubezpieczyć szklarnię - 1000 m kw? Dwa towarzystwa odmówiły nawet wyceny - szukam dalej, może coś poradzicie?
    • Przez jafar21
      Witam, mam 40 tuneli foliowych. Przez 10 lat miałem  pomidory a przez kolejne 10 lat mieliśmy ogorki.. Uprawa jest nieopłacalna, walczymy z przędziorkiem i niestety nie jest do zwalczenia.. problem jest również że zbytem. Co myślicie o uprawie fasolki szparagowej w tunelach ? Może macie jakieś pomysły na wykorzystanie tych tuneli ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj