Polecane posty

Lukasz30245    6

Kolego to jest bardzo prosta sprawa zdejmujesz wieszaki ramiona odkręcasz te trzy śruby z jednej i drugiej strony i wyciągasz 15minut pracy.

Nie zapomnij spuścić oleju ze skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie udało się złożyć wałek trzeba naciągać aby cofnąć uchwyt wałków ograniczających ich ruchy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pros    0

Witam! Chciałbym odnowić temat , bo mam podobny problem.Chodzi mi konkretnie o wymianę wałka dolnego podnośnika w Cergosie lub Ceresie. Może wie ktoś jak naciągnąć ten uchwyt ograniczający ruchy wałków , czy potrzeba zdejmować plecak podnośnika? Podobnie nie wiem jak zmienić uszczelnienia,czy potrzeba i jak wyjąć te tuleje ( w katalogu nazwane łożyskami drążka ) w korpusie tylnego mostu w które wchodzi wałek.

Edytowano przez Pros
pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adan1
      nie mogę wyjać walka przędniego napędu ponieważ muszę wyjąć zwrotnicę.Proszę o pomoc w podaniu sposobu wyjęcia sfożni ze zwrotnicy
    • Przez gelo707
      Jestem w trakcie naprawy zwolnic, hamulcy itp we władku. Cieklo ze skrzyni, lub ze zwolnic na taśmy hamulcowe. Wymieniam też simeringi w zwolnicach i obudowie skrzyni. Kupiłem polskie firmy Inco Dopiero teraz zauważyłem że jakoś w miarę lekko wchodzą na wałki. Poprzednie też były inco i zaczęły dość szybko cieknąć po naprawie hamulcy. Wtedy myslałem że człowiek który to robił uszkodził ten przy skrzyni, przy wkładaniu zwolnicy, ale simering wyglądał ok. Zastanawiam się czy by nie kupić jakichś lepszych (droższych) bo nie uśmiecha mi się znowu ściągać zwolnice.
      Jakich firm, używacie uszczelniaczy?
    • Przez benio1967
      Witam,gdzie moge kupić uszczelniacze do brony aktywnej 2,5m lely ,gdyz cieknie mi olej od dołu.
    • Przez kaziu914
      Witam zauważyłem że z pod wałka miernika impulsów na którym zawieszone są listwy podnośnika wycieka olej i właśnie mam pytanie czy da się wymienić uszczelniacze bez zlewania oleju ze skrzyni? Czy przechylenie ciągnika coś by dało?
    • Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !
      Mam problem jak wyjąć pompkę sprzęgła w Zetorze Proxima 85. Pompka jest zepsuta, ponieważ pedał sprzęgła nie wraca do góry (zatrzymuje się w podłodze). Mam nadzieję że pomożecie !! Z góry dzięki !
      Chodzi mi w którą stronę ma to rozkręcić




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj