soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Eliot    109

właśnie jak to jest z tymi MF ?U nas ich nie ma ale gadają że są dosyć awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

dziś byłem u dilera ursusa za c-382 w standardzie 109 netto minus 4% rabatu to dużo wg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zna ktoś cenę john deere 6120m w podstawie i massey ferguson 7614 też w podstawie

 

cena JD 6120m 257netto skrzynia PowerQuad Plus 24/24,felga spawana, hydraulika zwiększona na 114l/min, przedni tuz i wom

Nie jest to podstawa ale masz jakies odniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109

Nie wiem co widzicie w tych JD ??Pala wiecej od innych marek w środku kabiny od kilku lat surowo,a dotego cenowo to jakis ostry wał.Szukam ciągnika pomocniczego max 80-90 km  plus tur co możecie mi doradzić??

Edytowano przez Eliot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem co widzicie w tych JD ??Pala wiecej od innych marek w środku kabiny od kilku lat surowo,a dotego cenowo to jakis ostry wał.Szukam ciągnika pomocniczego max 80-90 km  plus tur co możecie mi doradzić??

 

Cena jest zaporowa bo mamy polskie złotówki jakbyśmy mieli euro i płacone dotacje w euro to byś inaczej patrzył na to wtedy ciągnik kosztuje przykładowo 80tys euro jest różnica co ? 

Co do Twojego pytania to radze Ci brać ciągnik z elektrohydraulicznym rewersem do tura na 100%, a co do marki to ciężko mi doradzić jak nie znam Twojego budżetu i z czym miałby pracować poza turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

steyr 6150 CTV cena 315 tys netto do negocjacji

 

6150 CVT ;)

 

Zna może ktoś cenę modelu 4095 MULTI ?

Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturek79    0

Kupiłem tego JD na skrzyni AutoQuadPlusEcoShift 20/20 i wyposażenie takie jak wcześniej pisałem cena 387 tyś zł brutto

 

Mistek masz JD napisz z doswiadczenia ile pali taki traktor .

właśnie jak to jest z tymi MF ?U nas ich nie ma ale gadają że są dosyć awaryjne.

 

Mam MF 6475 ,2700 godzin przepracowane i awaria urwany zawór w silniku.NIE polecam MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    44

Tyle ile wlejesz. Średnia z dnia w pługu poniżej 15l/h wyjdzie, a jak skasować licznik przy ciągłej jeździe w pługu to te "chwilowe" 22-25l/h przy 1700 obr/min. i maleje. Wiadomo, że dużo zależy jakie kto ma pola na wielkość, szerokość narzędzi itd. 

Podorywkowy unia kos 3m vs. ściernisko po QQ - około 8l/ha

1500h czasami zdarza się, że komputer wywali błąd od siłownika turbosprężarki; prawdopodobnie błąd odczytu czujnika. 

Edytowano przez ziomal_one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Fajne są ciagniki, dobrze wyposażone, tylko ze skomplikowane.

 

Mam styczność z tymi ciągnikami od kilku lat na gospodarstwie wujka w którym pomagam :

Od 2004 r wszedł w tą markę i na podwórku nie chce widzieć nic innego ,

Massey 5445 2004r lekko ponad 3 tys mth jedyna awaria pęknięta chłodnica 

Massey 8260 3,7 tys mth awaria to potencjometr skrzyni za 500 zł i dwa razy pękła końcówka drążka .

 

Powyższe ciągniki zostały sprzedane ale właściciele dzwonią od czasu do czasu i nic więcej się w nich nie dzieje 

 

Obecnie pracują ciągniki :

 

Massey ferguson 5475 i przebieg 3,5 tys mth i ostatnio padła pompka wspomagania hamulców a tak wszystko chodzi bez zarzutu 

Massey ferguson 8660 2 tys mth i tutaj nic poważnego się nie dzieje , oprócz wymiany czujnika filtra jezdnego skrzyni biegów nic w nim robione nie było .

 

Więc polecam tą markę , przede wszystkim mało pali , awaryjność jest znikoma , komfort również jest na przyzwoitym poziomie w odniesieniu do ceny , :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

U mojej miejscowości było 6 MF tych z początku z lat 90, na dzień dzisiejszy nie ma żadnego, ciągniki posprowadzane z zachodu, duże przebiegi i problemy ze skrzyniami biegów, dlatego każdy się przekonał na tych ciągnikach, nowy MF to pewnie jeździ, nie powiem że nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Ja mam trzeci ciągnik marki MF, poprzednie - przebiegi powyżej 10 tyś h silnika oraz skrzyni nie ruszałem (modele 3080, 3120). W mojej okolicy jeździ tego sporo, ja nie narzekam, jeżdżę nimi od kilkunastu lat i dalej będę nimi jeździł.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Być może że dbasz, dobrze serwisujesz, tam podobno że trzeba pompę w pore zregenerować. Znajomy zamiast kupic filtr oryginalny kupił jakiś filtr papierowy i skrzynie załatwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj