Skocz do zawartości

Zdjęcie

Osprzęt do C-330

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Majster90

Majster90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sadownictwo, Technologie, Komputery, Motoryzacja.

Napisany 10 listopad 2015 - 21:48

Osprzęt do C-330

Witam.

Jako, że zajmuję się uprawą truskawek zakupiłem Ursusa C-330 (wcześniej korzystałem z usług sąsiada) i teraz muszę doprać odpowiedni osprzęt. Pług już mam 2 skibowy. Zastanawiam się co będzie lepsze do uprawy ziemi po orce i przed nowymi nasadzeniami agregat czy brony ? A może wystarczy sam wał ? Wolałbym wydać jak najmniej, ale żeby to miało ręce i nogi.

Zajmuję się uprawą Truskawek oraz sadzonek Żywopłotowych (Ligustr Pospolity oraz Zimozielony).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Osprzęt do C-330 Dzisiaj, 17:18
  •  

#2 Share autoostrowski

autoostrowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 10 listopad 2015 - 23:00

Osprzęt do C-330

nie wiem jak ci to pasuje ale dobre do każdego ciągnika jak i do 330 jest tależówka robi dobrą robotę do c330 za wiele nie poszalejemy

#3 Share Stud-Nick

Stud-Nick

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 10 listopad 2015 - 23:05

Osprzęt do C-330 Do C-330 to można brony ciągnikowe, ale z obciążnikami. Na ziemiach lekkich regulować głębokość poprzez dodawanie-odejmowanie ciężaru, np. obciążniki od tylnych kół ciągnika.
Mocniejsze są takie z ramionami w krztałcie litery c zwróconej do dołu. Ich słaby punkt to łańcuszki przednie, i trudność w naprostowaniu do płaszczyzny, gdyby się pogięły.

#4 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1710 postów

Napisany 11 listopad 2015 - 06:48

Osprzęt do C-330 kultywator z wałkiem strunowym brona i glebogryzarka pielnik i opryskiwacz
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Majster90

Majster90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 listopad 2015 - 09:51

Osprzęt do C-330

Opryskiwacz na pewno będzie to wiadomo, na glebogryzarkę nie starczy mi w tym roku pieniędzy i muszę wybrać agregat czy brona + wał.

Zajmuję się uprawą Truskawek oraz sadzonek Żywopłotowych (Ligustr Pospolity oraz Zimozielony).

#6 Share autoostrowski

autoostrowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 11 listopad 2015 - 13:24

Osprzęt do C-330

jeśli myślisz już w tym kierunku to brona wirowa np. maschi z nożami i wałem ale to myślę że inny budżet dlatego nie chciałem z tej półki nic doradzać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Majster90

Majster90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 listopad 2015 - 19:41

Osprzęt do C-330

Niestety obecnie poza moim zasięgiem jeśli chodzi o cenę.