Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasoowijarka Unia Master Opinie

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 1634U

1634U

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 08:04

Witam , myslę nad zakupem prasoowijarki i ostatnio wpadła mi w oko wałśnie Unia , co o niej sądzicie , macie z nią jakieś doświadczenie , czy mimo niskiej i atrakcyjnej ceny prasa spełnia swoje zadanie ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasoowijarka Unia Master Opinie Dzisiaj, 16:36
  •  

#2 Share bobcat2250

bobcat2250

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 239 postów
  • Zainteresowania:Własne życie

Napisany 25 sierpień 2015 - 16:55

Prasoowijarka Unia Master Opinie "Prasoowijarka MASTER posiada wszystkie zalety znane od lat z famarolowskich pras stałokomorowych:
- sterowanie z kabiny operatora za pomocą pulpitu sterującego,
- docinacz,
- nowy typ rotora z trzema rzędami zębów transportujących, gwarantujący optymalną wydajność,
- regulowany stopień zgniotu, dostosowujący strukturę balotu do wymagań użytkownika i przyszłego przeznaczenia,
- wiązanie siatką (z dodatkowym pojemnikiem na siatkę),
- automatyczne smarowanie łańcuchów,
-rewers
- szerokokątny wał napędowy umożliwiający pracę w trudnych warunkach."- tak Piszą sami o sobie. ;) Ja maszyny nie posiadam, ale odpowiadając na pytanie co o niej sądzę, odważe się stwierdzić, że skoro prasa zbudowana na podstawie doświadczenia zdobytego przez lata, to warta jest kupna :) owijarka to zapewne nic innego jak stół z maszyny stacjonarnej z trochę innym, nowocześniejszym sposobem podawania folii. ;) także konstrukcyjnie maszyna powinna być w porządku :)
Natomiast jeśli chodzi o sterownik, to chyba pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie jest on "Piętą Achillesowa" całego zestawu ;)
A można wiedzieć ile taka przyjemność w wersji V czyli z komorą łańcuchowo-walcową ? Bo faktycznie cena Lely RP445C Tornado, Kuhna I-Bio, albo Kvernelanda FastBale mała nie jest :o

Edytowany przez bobcat2250, 25 sierpień 2015 - 16:57.

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

#3 Share Rolnik6140

Rolnik6140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 luty 2016 - 21:36

Prasoowijarka Unia Master Opinie Też się zastanawiam nad kupnią tej prasy ona kosztuje ok 13000 tyś netto
130000 tyś netto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mierek20

mierek20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 10:19

posiadam taka prasoowijarke. nie polecam stal ma wytrzymalosc plastiku. moc przerobowa slaba ...

#5 Share Piotrek26

Piotrek26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 sierpień 2016 - 11:54

Ja widziałem ten wynalazek. Niestety olej lał się za każdej dziury i nie tylko. Wykonanie tragedia, sterownik padaka. Niestety.

Trochę lepsza jest KUHN I-BIO, ale też ma wieeeleee niedoróbek i opinie są mocno podzielone :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share hulk92

hulk92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 październik 2016 - 17:24

Prasoowijarka Unia Master Opinie Witam. Chciałbym odświeżyć temat. W tym roku miałem przyjemność pracować tą maszyną i muszę przyznać ze spełnia swoje zadanie. Wszystko pracowało bardzo szybko, nie było problemów. Według mnie można się skusić na jej kupno;) sam mam takie plany