1634U

Prasoowijarka Unia Master Opinie

Polecane posty

1634U    6

Witam , myslę nad zakupem prasoowijarki i ostatnio wpadła mi w oko wałśnie Unia , co o niej sądzicie , macie z nią jakieś doświadczenie , czy mimo niskiej i atrakcyjnej ceny prasa spełnia swoje zadanie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

"Prasoowijarka MASTER posiada wszystkie zalety znane od lat z famarolowskich pras stałokomorowych:
- sterowanie z kabiny operatora za pomocą pulpitu sterującego,
- docinacz,
- nowy typ rotora z trzema rzędami zębów transportujących, gwarantujący optymalną wydajność,
- regulowany stopień zgniotu, dostosowujący strukturę balotu do wymagań użytkownika i przyszłego przeznaczenia,
- wiązanie siatką (z dodatkowym pojemnikiem na siatkę),
- automatyczne smarowanie łańcuchów,
-rewers
- szerokokątny wał napędowy umożliwiający pracę w trudnych warunkach."- tak Piszą sami o sobie. ;) Ja maszyny nie posiadam, ale odpowiadając na pytanie co o niej sądzę, odważe się stwierdzić, że skoro prasa zbudowana na podstawie doświadczenia zdobytego przez lata, to warta jest kupna :) owijarka to zapewne nic innego jak stół z maszyny stacjonarnej z trochę innym, nowocześniejszym sposobem podawania folii. ;) także konstrukcyjnie maszyna powinna być w porządku :)
Natomiast jeśli chodzi o sterownik, to chyba pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie jest on "Piętą Achillesowa" całego zestawu ;)
A można wiedzieć ile taka przyjemność w wersji V czyli z komorą łańcuchowo-walcową ? Bo faktycznie cena Lely RP445C Tornado, Kuhna I-Bio, albo Kvernelanda FastBale mała nie jest :o

Edytowano przez bobcat2250

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek26    1

Ja widziałem ten wynalazek. Niestety olej lał się za każdej dziury i nie tylko. Wykonanie tragedia, sterownik padaka. Niestety.

Trochę lepsza jest KUHN I-BIO, ale też ma wieeeleee niedoróbek i opinie są mocno podzielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hulk92    0

Witam. Chciałbym odświeżyć temat. W tym roku miałem przyjemność pracować tą maszyną i muszę przyznać ze spełnia swoje zadanie. Wszystko pracowało bardzo szybko, nie było problemów. Według mnie można się skusić na jej kupno;) sam mam takie plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adamn999
      witam ostatnio podczas podnoszenia podbieracza po chwili podbieracz sam opada i jednocześnie delikatnie podnosi się klapa podejrzewam że zaciął się ten elektrozawór ewentualnie coś nie tak z cewką, rozbierał ktoś to?

    • Przez pawel9596
      Witam,
      Prośba o wysłanie zdjęcia mechanizmu wiązania siatką unia df.

    • Przez Gustawek
      Siemanko forumowicze, mam mały problem z prasą Unii, a w zasadzie pytanko. Od kilkunastu bel wstecz nóż ma problem z cięciem siatki. Na nim czysto, półksiężyc chodzi, siłownik również, ale sam mechanizm noża lekko przywieszony. Prasa u mnie od 5 lat. Czy możliwe by sprężyna naciągająca nóż sie rozciągnęła i należy ją napiąć? Ktoś już był na tym etapie?
       
    • Przez darkowe1
      Witam prasa nie odcina siatki . Siłownik i ten trapez pracuja prawidłowo jednak w momencie uderzenia noża siada lekko hamuje i znowu zaczyna owijać 
    • Przez johny
      Witam jakie są wasze opinie na temat tych pras - DF 120 1.5 i DF 120 1.8 i czy nadają sie do słomy ??
       
       
       
      dzis oglądałem to prase u dealera nawet mi sie spodobała konkretnie 120 1,5D nawet nawet
       
      Pozdrawiam Johny102
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj