Skocz do zawartości
1634U

Prasoowijarka Unia Master Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1634U    0

Witam , myslę nad zakupem prasoowijarki i ostatnio wpadła mi w oko wałśnie Unia , co o niej sądzicie , macie z nią jakieś doświadczenie , czy mimo niskiej i atrakcyjnej ceny prasa spełnia swoje zadanie ? 

bobcat2250    354

"Prasoowijarka MASTER posiada wszystkie zalety znane od lat z famarolowskich pras stałokomorowych:
- sterowanie z kabiny operatora za pomocą pulpitu sterującego,
- docinacz,
- nowy typ rotora z trzema rzędami zębów transportujących, gwarantujący optymalną wydajność,
- regulowany stopień zgniotu, dostosowujący strukturę balotu do wymagań użytkownika i przyszłego przeznaczenia,
- wiązanie siatką (z dodatkowym pojemnikiem na siatkę),
- automatyczne smarowanie łańcuchów,
-rewers
- szerokokątny wał napędowy umożliwiający pracę w trudnych warunkach."- tak Piszą sami o sobie. ;) Ja maszyny nie posiadam, ale odpowiadając na pytanie co o niej sądzę, odważe się stwierdzić, że skoro prasa zbudowana na podstawie doświadczenia zdobytego przez lata, to warta jest kupna :) owijarka to zapewne nic innego jak stół z maszyny stacjonarnej z trochę innym, nowocześniejszym sposobem podawania folii. ;) także konstrukcyjnie maszyna powinna być w porządku :)
Natomiast jeśli chodzi o sterownik, to chyba pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie jest on "Piętą Achillesowa" całego zestawu ;)
A można wiedzieć ile taka przyjemność w wersji V czyli z komorą łańcuchowo-walcową ? Bo faktycznie cena Lely RP445C Tornado, Kuhna I-Bio, albo Kvernelanda FastBale mała nie jest :o

Edytowano przez bobcat2250

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrek26    1

Ja widziałem ten wynalazek. Niestety olej lał się za każdej dziury i nie tylko. Wykonanie tragedia, sterownik padaka. Niestety.

Trochę lepsza jest KUHN I-BIO, ale też ma wieeeleee niedoróbek i opinie są mocno podzielone :)

hulk92    0

Witam. Chciałbym odświeżyć temat. W tym roku miałem przyjemność pracować tą maszyną i muszę przyznać ze spełnia swoje zadanie. Wszystko pracowało bardzo szybko, nie było problemów. Według mnie można się skusić na jej kupno;) sam mam takie plany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysiek07120
      Cześć, mam taki problem w tej prasie z siadką. dokladniej mówiąc chodzi o ilosć owinięć wokół beli. Regulacja ilości owinięc jest ustawiona na trzecim ząbku(na środku) od nowości tak była ustawiona i owijała około 2,5 raza, az do czasu, od jakiegoś roku mam problem z tą siadką. Mnianowicie za szybko sie ucina czasami to nawet raz sie nie owinie bela, czasem ma nawet ciężko ruszyć siatka po jej puszczeniu, nie jest to na pewno wina złego ustawienia napięcia siatki bo jak pisałem wcześciej było wszystko ok. Mam prase około 3 lat. Jeżeli ktoś miał podobny problem i mógł by pod powiedzieć, pomóc w rozwiązaniu problemu był bym wdzięczny;)
    • Przez gorski
      witam jestem zainteresowany opiniami na temat prasy DF 120. 1, 8 V jest to nowy produkt famarolu prasa posiada element łańcucha w tylnej klapie .Proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo w przyszłym tygodniu jadę zamawiac ( prasa będzie pracować tylko w słomie ) pzd. Gorski
    • Przez beli666
      Witam, jestem tutaj nowy więc z góry przepraszam za jakiekolwiek  błedy itp. Mam problem z prasą walcowo-łańcuchową DF 1.8 V UNI fAMAROL  , mianowicie przy pełnej komorze nie potrafie podnieść klapy do góry przy zrobieniu 15 bali tylko 3 otwarcia poszły bez problemu a z resztą masakra. Traktor ma 180 bar na cisnieniu w hydraulice a w prasie za elektro zaworami jest podobnie ! JAK KOMORA PRASY JEST PUSTA DZIAŁA WSZYSTKO BEZ ZARZUTÓW. 
      Dzięki z góry za pomoc Pozdrawiam 
    • Przez Patryk2
      Witam posiadam prase famarol df 1.8 i od jakiegoś czasu nie ucina mi siatki (siatka leci a nóż nie przecina) ktoś może wie jak poradzić sobie z takim problemem? 
    • Przez gomez
      Witam forumowiczów !!! mam problem ponieważ urwał mi się kabel od komputera (sterownika) i jeżeli ktoś posiada ową prasę prosiłbym na ile jest to możliwe o jakieś zdjęcie kabli jak są poukładane w kompuerze (kolejność kolorami ) w ciągniku jak i w sterowniku w prasie . Sprawa Pilna !!! 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.