pawel9596

Prasa Unia Famarol DF 1.8V

Polecane posty

pawel9596    1

Witam,

Prośba o wysłanie zdjęcia mechanizmu wiązania siatką unia df.

IMG_1670.jpeg

Edytowano przez pawel9596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustawek    27

Różne. To co mają aktualnie na sklepie. Jedną rolke w tym roku użyłem najtańszej i szło w miarę. A że na boki nie naciąga to może tą pokrywę siatki napnij na oczkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel9596    1

To już przerabiałem. Mam wrażenie, że sprężyny docisku wałka oraz siatki już się wysłużyły. Zamówione nowe, o efekcie napiszę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adamn999
      witam ostatnio podczas podnoszenia podbieracza po chwili podbieracz sam opada i jednocześnie delikatnie podnosi się klapa podejrzewam że zaciął się ten elektrozawór ewentualnie coś nie tak z cewką, rozbierał ktoś to?

    • Przez Gustawek
      Siemanko forumowicze, mam mały problem z prasą Unii, a w zasadzie pytanko. Od kilkunastu bel wstecz nóż ma problem z cięciem siatki. Na nim czysto, półksiężyc chodzi, siłownik również, ale sam mechanizm noża lekko przywieszony. Prasa u mnie od 5 lat. Czy możliwe by sprężyna naciągająca nóż sie rozciągnęła i należy ją napiąć? Ktoś już był na tym etapie?
       
    • Przez darkowe1
      Witam prasa nie odcina siatki . Siłownik i ten trapez pracuja prawidłowo jednak w momencie uderzenia noża siada lekko hamuje i znowu zaczyna owijać 
    • Przez johny
      Witam jakie są wasze opinie na temat tych pras - DF 120 1.5 i DF 120 1.8 i czy nadają sie do słomy ??
       
       
       
      dzis oglądałem to prase u dealera nawet mi sie spodobała konkretnie 120 1,5D nawet nawet
       
      Pozdrawiam Johny102
    • Przez Dawidddd228
      Witam , zakupiłem w zime prase Unia Famarol 1.7 z Z 2014 , ostatnio ją spiołem do ciągnika i jak otwieram klape i swpowrotem ja zamkne to klapa sie fajnie domyka razem z zamkami , a po chwili zamki sie opuszczaja i na sterowniku piszczy ze jest otwarta klapa . Miał ktos tez takie problemy ? Prosze o pomoc .  Z góry dzieki za odpowiedz :]
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj