ferguson235

Fortschritt E-514 ----- Bizon Z056

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
filp3090    0

u nas na 7 rolników 1 ma bizona (dośc długoiraczej nie narzeka) drugi kupil bo okazja była , a tak reszta czyli 5 to forszaje dodam ze dwaj to racia mieli bizona na spółke sprzedali podzielili sie kasą dolozyli kupili forszaje i kosza nimi sam niewiem ile lat co najmniej10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, czy ktoś ma jakiś sprawdzony sklep z częściami do E514. Chodzi mi o szybkie wysyłkowe dostawy do klienta i dostępność do części.

Jestem z okolic Piaseczna i według mnie nie ma tu w okolicy sklepu z częściami do E514. Jak się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

jak bizon ekonomiczny to ile pali na godzinę pracy bo żeby był ekonomiczniejszy od fortschritta to musi zejść po niżej 10 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro77    3

Witam koledzy ale odpowiednikiem E-514 jest Bizon ZO58 natomiast E-512 jest odpowiednikiem Bizona ZO56 a to jednak zmienia wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Skąd masz takie informacje? W katalogu Fortschritta jest napisane jaki inny kombajn jest jego odpowiednikiem? Pewnie gdzieś to usłyszałes od kuzyna wujka szwagra...

ZO58 nie umywa się do E-514.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iktornR    1

Mam 2 fortszaje Z częściami nie mam problemów w najgorszym wypadku czekałem 2 dni i większość tych części jest orginalne co do jakości i spalania jednak lepszy forszaj. Wiadomo jak kombajn będzie zaniedbany to bizon czy Class padnie ci w Żniwa. Opowiastki o super bizonach mnie nie przekonują bo takowego miałem

zadbane 512 czy 14 na ifa pala 8 do 9 litrów bizony od 12 do 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1852597247    0

Witam Stoję przed wyborem mojego pierwszego kombajnu na żniwa 2017.

Teraz planuje zakup kombajnu na zarobek mam dwa maszyny na oku ale nie wiem która lepiej sobie poradzi.

Kombajn będzie pracował na 30-40 hektarów

 

Te dwa kombajny mnie interesują:

Bizon Z056

Fortschritt E-514

 

Maszyna ma być mało awaryjna,mało palić i tanie części.

Na ten cel przeznaczam 55 tysięcy złotych.

Która maszyna według was bardzie się nadaje? Proszę o opinie.

 

Połączone. To już Twój trzeci punkt ostrzeżeń za dublowanie tematów. Następnym razem poleci ban

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

an i jeden ani drugi kup JD lub Classa

Post bez argumentacji/nabijanie postów

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi007    129

Nie porównuj dominatora, i 514 do bizona. A już w tym kolejnym twoim temacie to lepiej forschritt, jedyny minus to trudniej dostępne części które nie są jakoś strasznie drogie, ale jak dbasz to pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo621    1

Przyglądnij się Fahr- om. Posiadam takiego i znam kilka osób które także mają Fahry. Ceny nie są jakieś wielkie. Podstawa to kupić dobry egzemplarz.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

autor tematu jest od miesiąca na forum a już kupuje ze 3 traktory i 2 kombajny a jak masz takie problemy to kup bizona i po sprawie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
    • Przez seba76
      Panowie szukam kombajnu Dominator 86/88/96/98. Przy ok 80ha jaki wybrać. Oczywiście liczy się stosunek cena/możliwości. Czy młodsza i droższa seria x8 warta jest dopłaty?
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj